Переходимо в “червону” зону

Враховуючи розпорядження державних та місцевих органів влади, з з 00 год 00 хвилин 30 жовтня 2021 pоку на території Зазимської СТГ встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Відповідно до цього:

  1. Керівникам підприємств, установ, організацій, магазинів, аптек, АЗС, продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, банківських установ, поштових відділень неухильно дотримуватися карантинних обмежень, встановлених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки;
  2. З 30.10.2021 р. по 07.11.2021 р. особистий прийом громадян в адміністративних приміщеннях Зазимської сільської ради припиняється. Доступ громадян до адміністративних приміщень обмежено.
    Зверненння приймають: письмово, в телефоному режимі або за допомогою скриньок для звернень (контакти за посиланням);
  3. Канікули в закладах середньої освіти Зазимської СТГ продовжено до 07.11.2021 року;
  4. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності разом з офіцерами громади будуть слідкувати за дотриманням обмежувальних протиепідеміологічних заходів в Зазимській СТГ.

З карантинними обмеженнями під час “червоного” рівня епідеміологічної небезпеки, які діють на території України, можна ознайомитися на сайті: https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

Попередній запис
28 жовтня – День вигнання нацистських окупантів із України
Наступний запис
Куди дівати опале листя?
Вам також може сподобатися
Меню