Перемога за нами!

Комунальний заклад «Центр культури, дозвілля та спорту» Зазимської громади започаткували проведення низку благодійних концертів на підтримку наших захисників – воїнів Збройних Сил України.
8 квітня в Літківському будинку культури відбувся Благодійний концерт «Перемога за нами» за участі неперевершених віртуозів, Лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів – дует Баяністів «FINGERS JUMP», Заслуженої артистки естрадного мистецтва Інни Лисаківської, актора театру та кіно Олега Романченка.
Жартівливі, патріотичні, хітові музичні композиції, улюблені українські пісні, яскравий гумор, оригінальний кавер – все це з любов’ю дарували артисти зі сцени глядачам в залі.
Гарний настрій, позитивні емоції і живий заряд енергії – все це так необхідне кожному з нас у нелегкий воєнний час аби підтримати, додати сил та утвердити віру.
Адже ми сильні, бо ми єдині. Нас не здолати, бо нас багато, ми справжні патріоти своєї країни, які прагнуть жити у вільній, незалежній, мирній, квітучій Україні.
Протягом благодійного концерту були зібрані кошти у сумі 5 220 грн, які були передані на потреби військових з Придесення.

Автор: Наталія Кривобок

Попередній запис
Сесія – 11.04.2023
Наступний запис
Обережно! Пожежі!
Вам також може сподобатися
Меню