Підготовка до нового навчального року

До завершення навчального 2023-2024 року залишаються лічені дні. Але вже зараз триває підготовка до нового навчального року.

Сьогодні, 21 травня 2024 року, в будівлі управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради відбулася нарада з керівниками закладів освіти Придесення.

Виховання дітей та забезпечення їх якісними освітніми послугами є пріоритетними в діяльності місцевого самоврядування. Напередодні відбувся об’їзд всіх закладів загальної та дошкільної освіти. Зокрема, було перевірено стан систем опалення в будівлях. Щоб опалювальний сезон розпочався вчасно, починати працювати потрібно вже зараз. Це питання було одним з головних під час наради.

Також обговорювали загалом здійснення навчального процесу в нинішніх умовах. Значний дефіцит електроенергії в енергосистемі вже зараз негативно впливає на господарську діяльність підприємств та закладів. Тому потрібно передбачити можливі тривалі відключення електрики під час організації навчального процесу в осінній та, особливо, зимовий період.

Принагідно зазначимо, що останні дзвоники відбудуться в усіх закладах загальної середньої освіти 31 травня. Час буде повідомлено окремо.

Попередній запис
Безпека на воді
Наступний запис
Районні змагання з футболу у самому розпалі
Вам також може сподобатися
Меню