Підвищення в турнірній таблиці

У перші вихідні червня відбулися матчі четвертого туру Чемпіонату Лівобережжя та Першості Броварського району.

Завдяки перемозі з рахунком 0:2 над ФК «Березань» погребська «Десна» змогла піднятися на другу сходинку у турнірній таблиці. Зараз в активі біло-зелених 8 залікових балів з різницею м’ячів +9. При цьому лідером поки залишається ФК «Калинівка» – 10 залікових балів, різниця м’ячів +14.

У неділю 2 червня ФК «Зазим’є» на своєму полі здобув перемогу над ФК «Димерка» з рахунком 5:1. Завдяки цій впевненій перемозі зазимці змогли піднятися на п’яту сходинку, маючи 9 залікових балів.

Неймовірні шанси на перемогу були у ФК «Літки». На своєму полі придесенська команда приймала ФК «Щит-Калинівка». Після кожного виходу вперед літківців гостям вдавалося зрівняти рахунок. Як результат, 3:3. Завдяки цьому обидві команди змогли отримати перші залікові бали у цьогорічному розіграші. Після чотирьох зіграних турів літківці та калинівці ділять між собою 11-12 сходинки. Ситуативними аутсайдерами є броварський «Імпульс» та красилівський «Арсенал». Лідерство продовжують утримувати ФК «Тарасівка» та броварські «Сокіл» і Колос».

У наступному турі придесенські команди зіграють на виїзді проти броварців: «Зазим’є» проти «Імпульса», а «Літки» проти «Скіфа».

 

Попередній запис
Виконком – 30.05.2024
Наступний запис
Стратегія громади. Опитування населення
Вам також може сподобатися
Меню