Пільгова іпотека під 3% річних з 1 жовтня

В уряді анонсували запуск пільгової іпотеки під 3% річних з 1 жовтня.

На засіданні Уряду 2 серпня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив:

“…Ми хочемо, щоб країна розвивалася вже зараз. Тому сьогодні Уряд робить перший, але дуже важливий крок до реалізації ініціативи Президента Володимира Зеленського — програми доступної іпотеки для українських родин. Зараз, під час засідання, Уряд затвердить для державної компанії «Укрфінжитло» умови забезпечення доступного іпотечного кредитування.

Програма «Доступна іпотека» запрацює з 1 жовтня 2022 року для чотирьох категорій громадян. Перша — це військовослужбовці за контрактом та працівники сектору безпеки та оборони. Друга категорія — це медики. Третя — вчителі та педагогічні працівники. Четверта категорія — науковці. Ставка за іпотекою для всіх цих категорій громадян складатиме 3%. Термін іпотеки — до 20 років. Мінімальний початковий внесок — 20% від вартості житла.

З наступного року програма запрацює для всіх українців, які потребують покращення житлових умов. Ставка буде так само пільговою і складатиме лише 7% річних.

Нова масштабна програма іпотеки дозволить активізувати нове будівництво та суттєво сприятиме відновленню економіки. Наша мета — аби кожен військовий, рятувальник, вчитель та лікар мали власне житло…”.

Попередній запис
“Щоденник українців” – поділитися своєю історією війни може кожен
Наступний запис
Нагадуємо про безпеку харчування та дорожнього руху
Вам також може сподобатися
Меню