“Пліч-о-пліч”. Зазимські волейболісти – кращі в районі

17 квітня 2024 року на базі Калинівського спорткомплексу Броварський район визначився з найсильнішими юнаками-волейболістами у третьому (районному) етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч».
У запеклих матчах зійшлися 8 команд територіальних громад Броварського району, а саме: Баришівської, Броварської, Березанської, Великодимерської, Зазимської, Згурівської, Калинівської та Калитянської.
Підтримували юних волейболістів перший заступник голови Броварської РДА Олексій Дорошенко, заступник голови Калинівської селищної ради Юлія Дорошенко, начальник Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Анатолій Ільченко, начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Калинівської селищної ради Світлана Кузьмик та амбасадорка проєкту Оксана Романюк.
Гравці показали відмінну майстерність, фізичну підготовку та волю до перемоги. А кожен поєдинок запам’ятався азартною, але дружньою боротьбою.
Юні спортсмени відзначилися безліччю напружених і захопливих моментів та цікавою грою.
Та все ж у змаганнях може бути один чемпіон, який представлятиме Броварський район на четвертому (обласному) етапі, і це – команда Зазимської територіальної громади!
Вітаємо переможців!

Джерело: Броварська районна військова адміністрація

Попередній запис
До уваги підприємців!
Наступний запис
Виконком – 18.04.2024
Вам також може сподобатися
Меню