Почалися тренування ТерО. Приєднуйтеся!

29 січня в Броварському районі відбулися перші в цьому році навчання батальйону територіальної оборони.

Більше половини учасників були новачками. Однак в них була мотивація і бажання навчатися. В очах кожного було видно жагу до нових знань та навичок. Адже військова справа це не тільки про війну. Це, в першу чергу, командна робота і взаєморозуміння один одного – що неабияк важливо й в цивільному житті.

Сподіваємося, що ці знання нам ніколи не знадобляться в реальних бойових діях. Але ми маємо бути готові до будь-якого сценарію. І приємно, що це усвідомлює все більше і більше чоловіків та жінок. Ніхто примусово не прибув на ці суботні навчання. Це було добровільно. А добровільно – це означає також і максимально вмотивовано!

Попри незначні розміри нашої громади на фоні інших територіальних об’єднань Броварщини, Придесення було представлено цілим відділенням. І це не межа! Все більше людей з наших сіл цікавляться питанням територіальної оборони. Отже нам не байдужа доля України!

Кожен з вас може спробувати свої сили в територіальній обороні – об’єднанні однодумці-патріотів свого краю, що разом розвивають свої вміння та навички на принципах добровільності та взаємоповаги.

  • Вас цікавить питання приєднання до тероборони?
  • Ви хочете зрозуміти чим відрізняється тероборона від добровольчого формування тероборони?
  • Вам цікаво, як можна поєднувати навчання, роботу і тероборону?
  • Хочете долучитися до тероборони, але у вас відсутні елементарні військово-польові навички?

Це не проблема. На всі ці питання є відповіді і готові рішення.

Більше інформації можна дізнатися за телефоном 063 615 93 64 (Віталій).

До речі, 03 лютого 2022 року (четвер) о 19:00 в приміщенні Літківського будинку культури (с.Літки, вул.Шевченка, 65) відбудеться зустріч з жителями громади щодо обговорення питання територіальної оборони. Приходьте, щоб дізнатися більше.

Також вашій увазі короткий відеролик про маленьку частинку з військово-польових навчань частини батальйону територіальної оборони.

Попередній запис
Розвиток добровільної та місцевої пожежної охорони в Україні!
Наступний запис
Премія для молоді
Вам також може сподобатися
Меню