Початок плей-оф “Кубку Патріотів”

Зі збільшенням меж Броварського району змінився і формат футбольного чемпіонату. Також на вигляд змагань вплинула війна. Таким чином, район в нових адміністративних межах був поділений на дві зони – в зоні А грали команди «старої» Броварщини, а до зони Б було включено футбольні колективи з Березані та  Баришівської і Згурівської громад.

Основна частина турніру, яка отримала назва «Кубок Патріотів», проходила з червня по вересень. Перші та другі місця кожної зони вийшли до плей-оф.

30 жовтня 2022 року було проведено перші півфінальні матчі. Зранку ФК «Калинівка» на виїзді переграла ФК «Трубіж» з села Коржі з рахунком 1:6.

Через кілька годин на погребському стадіоні місцева ФК «Десна» приймала ФК «Авангард» Бзів з Баришівщини. Команди показували відносно рівну гру. В першому таймі незначна перевага була на боці господарів, які демонстрували хороші комбінації в атаці та несли суттєву загрозу авангардівським воротам. В першій половині другого тайму деснянці хоч і наближалися дуже близько до воріт суперника, але все ж команда зі Бзова завдавала більш небезпечні удари в площину воріт. На один з таких ударів професійно зреагував деснянський воротар – Гришаков Юрій в падінні перевів м’яч в поперечину, після чого шкіряний відбився об газон біля лінії воріт. Деякі вболівальники гостей вже навіть встигли зрадіти голу, але голу не було.

Єдиний гол під завершення матчу за «Десну» забив Бондаренко Володимир.

На матчі було зафіксовано понад 300 вболівальників.