Погреби приймають район

На початку червня в Київській області розпочався районний (фінальний) етап – «Вища ліга» в рамках пілотного фізкультурно-оздоровчому проекту «Учнівська ліга «Здорова Україна».

9 червня відбулися змагання в Броварському районі. Всіх гостей приймала наша громада, а саме село Погреби. Тут, на футбольному полі зі штучним покриттям та універсальному спортивному майданчику, 210 дітей з усіх восьми громад району змагалися в таких спортивних учнівських іграх (модулях) як даджбол, Cool Games, малюкбол, що практично відповідає звичним нам забавам – вибивний, естафета та піонербол відповідно.

Серед гостей заходу були присутні представники Київської обласної державної адміністрації, Броварської районної державної адміністрації, Київського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Київського обласного центру «Спорт для всіх».

З вітальним словом до учнів та вчителів звернулися начальник управління молоді та спорту КОДА Сергій Тимофєєв та сільський голова Зазимської сільської ради Віталій Крупенко.

До суддівської колегії увійшли вчителі закладів освіти району.

Організатором заходу виступив відділ гуманітарного розвитку Броварської РДА (начальник Ольга Білановська) за безпосередньої підтримки управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради (начальник Наталія Щиголь).

Дякуємо педагогічному та технічному персоналу Погребського ліцею, працівникам КП «Добробут», працівникам Зазимської сільської ради, підприємцям, жителям громади за сприяння в організації та проведенні заходу.

Більше фото у фейсбук-групі управління молоді та спорту КОДА.

 

Попередній запис
Результати чемпіонату Броварського району (травень 2023 року)
Наступний запис
437 роботодавці Київщини отримали компенсацію витрат за працевлаштування ВПО
Вам також може сподобатися
Меню