Поточний стан освіти в громаді

В період із січня 2022року по теперішній час в Зазимській СТГ функціонує 4 комунальні заклади загальної середньої освіти та 1 комунальний заклад дошкільної освіти. Загальна кількість здобувачів освіти: ЗЗСО – 1603, ЗДО – 513.

З 10 січня по 23 лютого 2022 року в закладах освіти було очне навчання, з 24 лютого 2022 року після повномасштабного вторгнення Російської Федераціїї в комунальних закладах освіти було призупинене навчання. З 21 березня було відновлено навчання в закладах освіти у дистанційній формі (відповідно до листа БРВА від 19.03.2022р. № 37/вс).

В період з 24 лютого по 01 березня заробітня плата педагогічним працівникам та технічному персоналу виплачувалась в повному обсязі і без затримки. Згідно чинного законодавства з 01 березня було визначено обсяг заробітної плати для  працівників закладів освіти.

З 24 лютого комунальні заклади освіти брали активну участь у підтримці жителів громади та ДФТГ Зазимської громади: працювали харчоблоки (на сьогодні Літківське НВО ім.М.П. Стельмаха та Пухівський ЗЗСО досі працюють), були відкриті укриття, де переховувались жителі громади.

Незважаючи на воєнний стан, навчання тривало. Наші учні є учасниками багатьох творчих конкурсів, а саме: ХХІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»,  ХІІ Між­на­родному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Та­ра­са Шевченка,  ХХІІ Між­на­родному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика. Результати порадували!

          Обдарована молодь Придесення.

  1. Учень 11 класу Пухівського ЗЗСО Поліщук Назар Леонідович за результатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу -захисту МАН посів ІІІ місце (вчитель Рибалко Олена Леонідівна).

          Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад з базових дисциплін.

  1. Некрашевич Катерина Сергіївна, учениця 8 класу Погребського НВО (зайняла І місце з хімії, наставник Чиж Тетяна Віталіївна).
  2. Чиж Анастасія Олександрівна , учениця 11 класу Погребського НВО (зайняла ІІІ місце з правознавства , наставник Лшенко Людмила Анатоліївна).
  3. Негода Вікторія Юріївна, учениця 10 класу Погребського НВО ( зайняла ІІІ місце з історії наставник Ляшенко Людмила Анатоліївна).
  4. Штурмак Анастасія Олександрівна , учениця Літківського НВО ім. М. П. Стельмаха (посіла ІІІ місце з географії наставник Самойленко-Граждан Ганна Василівна.

30 червня 2022 року завершився навчальний 2021-2022 навчальний рік. В Зазимській громаді випускники 9-х та 11-х класів отримали документи про освіту (11 клас – 69 учнів, з них 11 – золоті медалі; 9 клас – 121 учень, з них 11 – з відзнакою).

Всі переможці, медалісти та наставники отримали матеріальне заохочення від Зазимської

Зараз активно відбувається підготовка до нового 2022-2023 навчального року. Вчителі проходять сертифікацію та навчання. З 15 травня триває набір до перших класів. В громаді по перспективній мережі планується 8 класів (загальна кількість дітей – 189 учнів). Набір до 10-х класів, по перспективній мережі налічує 4 класи, 61 учень.

Умовою для відкриття закладів освіти 01 вересня 2022 року є укриття в закладах освіти. Наразі проводяться ремонтні роботи та облаштування приміщень цивільного захисту відповідно до норм. З місцевого бюджету виділені кошти на облаштування підвальних приміщень, укриттів.

Попередній запис
Послуги Київської обласної служби зайнятості
Наступний запис
Про роботу відділу документообігу
Вам також може сподобатися
Меню