Повідомлення про намір встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з 01 вересня 2023 року

На виконання вимог Порядку інформування споживачів інформації про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, Комунальне підприємство “ДОБРОБУТ” – надавач послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Зазимської сільської територіальної громади – повідомляє про намір встановлення нових тарифів на вказані послуги з 01 вересня 2023 року.

Діючі на сьогодні тарифи встановлені рішенням виконавчого комітету Зазимської сільської ради від 17.09.2020 р. № 282, введені в дію з 01.10.2020 року і складають (з ПДВ за 1 м.куб.):

  • на централізоване водопостачання 7,06 грн.;
  • на централізоване водовідведення 29,92 грн.

Комунальне підприємство “Добробут” виконало проектний розрахунок тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», які будуть покривати економічно обґрунтовані витрати в собівартості цих послуг.

Проектний розмір тарифу з 01 вересня 2023 року:

  • на централізоване водопостачання – 22,80 грн. за 1 куб.м (з ПДВ);
  • на централізоване водовідведення – 48,00 грн. за 1 куб.м (з ПДВ).

Матеріали розрахунку тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення і пояснювальна записка до розрахунку:

Повідомлення

Розрахунок тарифу

Пояснювальна записка

На зміну вартості окремих складових структури тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення впливають чинники, які не залежать від підприємства, а саме: збільшення мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, податків, зборів, платежів, підвищення цін (тарифів) на електроенергію, реагенти, паливно-енергетичні ресурси.

Приведення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення до економічно обґрунтованого рівня є об’єктивним та необхідним заходом для належного функціонування підприємства на умовах самофінансування, забезпечення безперебійності та належної якості надання послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на відповідній території.

З детальним розрахунком тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення можна ознайомитися на сайті Зазимської сільської ради (zotg.gov.ua) або за адресою: 07415, Київська обл. Броварський р-н., с. Зазим’я, вул. Широка, 6.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування (до 13 серпня включно) на електронну адресу dobrobutkp@ukr.net або за фактичною адресою: 07415, Київська обл. Броварський р-н., с. Зазим’я, вул. Широка, 6, тел. 0459429281.

Попередній запис
Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді
Наступний запис
Виконком – 28.07.2023
Вам також може сподобатися
Меню