Повідомлення про намір встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів

Виконавець послуг з вивезення побутових відходів на території Зазимської сільської територіальної громади – Комунальне підприємство “ДОБРОБУТ” повідомляє, що до виконавчого комітету Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на виконання вимог Порядку інформування споживачів інформації про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Мінрегіонбуду від 12.09.2018р. №239 подано для затвердження тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Відповідно до проведених розрахунків, загальні розміри планових тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів пропонується встановити у розмірі:

34,00 грн. за 1 брендований пакет об’ємом 120 літрів

270 грн. за 1 куб. метр твердих побутових відходів

Детальний розрахунок тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів наведено нижче:

Розрахунок тарифу на вивезення ТПВ (1 куб.метр)
Розрахунок тарифу на вивезення ТПВ (пакет 120 л)
Пояснювальна записка до розрахунку тарифів

Розрахунок планового тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами затвердженого постановою кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. № 1010 та з урахуванням норм на вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах Зазимської сільської територіальної громади, затверджених рішенням виконавчого комітету Зазимської сільської ради Броварського району Київської області від 30.03.2021р. №247.

Необхідністю встановлення тарифу є: забезпечення безперебійності надання послуги з вивезення твердих побутових відходів на відповідній території, здійснення розрахунку тарифу згідно законодавчо визначеного порядку формування; відшкодування складовими тарифу всіх економічно-обґрунтованих витрат.

Послуга з вивезення твердих побутових відходів буде надаватися відповідно до умов договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, укладеного 14.03.2023р. між Зазимською сільською радою Броварського району Київської області та комунальним підприємством “Добробут один раз на тиждень у кожному населеному пункті громади згідно узгодженого графіку та за затвердженими маршрутами.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування на електронну адресу dobrobutkp@ukr.net або за фактичною адресою: 07415, Київська обл. Броварський р-н., с. Зазим’я, вул. Широка, 6, тел. 0459429281.

Попередній запис
Новини боксу
Наступний запис
Вітаємо призерів!
Вам також може сподобатися
Меню