Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Керуючись ст. 201, 209 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оцінку земель», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою Зазимська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів :

–           «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земель с. Соболівка Зазимської сільської ради Броварського району Київської області»

–           «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земель с. Рожни Зазимської сільської ради Броварського району Київської області»

–           «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земель с. Літки Зазимської сільської ради Броварського району Київської області»

З проектами регуляторних актів, аналізами регуляторного впливу та матеріалами технічних документацій можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Зазимської сільської ради за адресою: https://zotg.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції, разом з обґрунтуванням та посиланням на нормативно-правові акти діючого законодавства, приймаються в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань, з 06.08.2021р. до 06.09.2021р. на поштову адресу: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’я, вул. Широка, 6, або на електронну адресу: zotg@ukr.net.

Додаткову інформацію щодо проектів рішень можна отримати за вищевказаною адресою або за телефоном 0459429317.

Попередній запис
Фотоконкурс “Вікі любить пам’ятки”
Наступний запис
Звернення ХVІ Українського муніципального форуму керівникам держави
Вам також може сподобатися
Меню