Пожежні команди готові до виконання своїх обов’язків

На даний час в Зазимській СТГ високий рівень пожежонебезпеки, що спричинений великою кількістю сухостоїв, наявністю опалого листя, сильним вітром та тривалою бездощовою погодою. Як результат, лише 22 жовтня сільські пожежні команди (СПК) Придесення гасили пожежі в п’яти місцях (в одне місця довелося виїжджати тричі). Більшість цих пожеж через людський фактор, зокрема, неконтрольоване паління опалого листя та бур’янів.

Нагадуємо, що спалювати опале листя та сухостої ЗАБОРОНЕНО!

Оперативній ліквідації загорянь на території громади сприяє наявність п’яти боєздатних сільських пожежних команд (в зоні безпосередньої відповідальності Літківської СПК знаходяться села Літки, Літочки, Соболівка). Зараз використовується 7 спецавтомобілів. За останній рік Зазимська СПК поповнилося додатковим автомобілем, який до цього тривалий час не використовувався. Також нещодавно на один діючий пожежний автомобіль стало більше в Рожнівській СПК. Майже всі інші автомобілі було модернізовано, відремонтовано та пофарбовано. Так, наприклад, на першому зазимському автомобілі було замінено цистерну для води, ресори та інше елементи, а також поновлено колір машини. Роботи здійснювалися за рахунок місцевого бюджету працівниками СПК Погребів і Зазим’я при безпосередній участі начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності Зазимської сільської ради Ткачука Андрія Леонідовича.

На сьогоднішній день в Придесенні найбільша щільність наявних діючих СПК серед інших громад нового Броварського району, адже лише в одному старостинському окрузі немає своєї пожежної команди.

Пожежній безпеці приділяється належна увага в Зазимській СТГ. Значна частина проектів вже реалізована. Але ще більше ідей та проектів чекають на втілення в життя.

Попередній запис
Запрошуємо взяти учать в конкурсі “Врятувати від забуття”
Наступний запис
Придесенське дербі визначить Володаря Кубка Броварського району
Вам також може сподобатися
Меню