Пожежу ліквідовано, але небезпека існує!

05 вересня 2021 року в с.Погреби сталася пожежа в приватному будинку. Причиною займання була свічка, поставлена на буфет в кімнаті під час поминання. Джерело вогню, залишене без нагляду на нетривалий час, перекинулося на одяг та інші швидкозаймисті речі, що знаходилися поруч. За короткий час запалала вся кімната, наповнившись вогнем та димом.

На місце загоряння відразу після отримання телефонного дзвінка виїхали два пожежних автомобілі місцевої пожежної команди. До прибуття рятувальників власникам будинку вдалося локалізувати пожежу. Команда СПК повністю завершила ліквідацію вогню, а також одягнувши противогази, перевірила задимлений будинок на наявність людей. На щастя, внаслідок пожежі постраждалих немає. Через деякий час на місце надзвичайної ситуації прибув спецавтомобіль броварських рятувальників, було визначено причини загоряння, складено відповідні акти.

Дякуємо місцевим пожежникам – Бацану Михайлу Олексійовичу, Бацану Олексію Михайловичу та Бондаренку Володимиру Миколайовичу – за швидке реагування та безпосередню участь в порятунку людей та їхнього майна.

Нагадуємо, що зараз пожежонебезпечний період, який підсилюється також збільшенням навантаження на електросистеми у зв’язку з активним використанням електричних обігрівачів.

Дотримуйтеся правил використання електроприладів!

Розпалюючи вогонь на відпочинку, тушіть його повністю після себе!

Не паліть траву на полях та уникайте спалювання бур’яну на городах. Це створює небезпеку екосистемі, ускладнює дихання та може стати причиною загибелі тварин і людей.

Також нагадуємо, що у випадку пожежі потрібно звертатися на загальнодержавний номер телефону 101, або/та до пожежних команд громади. Всі важливі номери телефонів вказано в розділі “Контакти“. Будь ласка, найважливіші з них випишіть собі, щоб у випадку необхідності ви могли швидко їх використати.

Попередній запис
Громадське слухання щодо детального плану території, с.Рожни
Наступний запис
Алея з півоній в Погребському НВО
Вам також може сподобатися
Меню