Презентація книги “Битва за місто”

«Сучасна громадська бібліотека» с. Зазим’я розпочала свою діяльність цікавою подією не тільки для села, а і для всієї громади.
1 жовтня в сільській бібліотеці відбулася перша публічна подія – презентації книги Володимира Чернишенка «Битва за місто».
Зустріч проходила в затишній по-домашньому дружній атмосфері.

Автор книги презентував присутнім свою книгу, розповів про історію її створення, поділився планами на майбутнє. Адже в задумах у Володимира Чернишенка ще багато цікавих ідей.

Присутні в залі з цікавістю слухали розповіді автора, свого земляка Володимира Чернишенка. Ділилися між собою враженнями, спілкувалися.
Приємним став той факт, що всіх об’єднала в єдине коло однодумців книга – дитяче ілюстроване видання з глибоким змістом та задумом, яке має на меті розповісти дітям в доступній формі про добро і зло, про війну та її наслідки. А головне, що добро неодмінно переможе зло. І в цьому головна суть.
Загалом, як повідомила завідувачка бібліотеки Тетяна Загура, це тільки початок реалізації нового проєкту «Сучасна громадська бібліотека», яка має на меті відродити культурну спадщину жителів громади, повернути людей до прекрасного, збагатити свої знання і відкрити цікавий світ нової сучасної книги.
Тому вже зовсім скоро плануються нові зустрічі, нові проєкти, нові знайомства. Слідкуйте за анонсами і відкривайте нові горизонти цікавого і непізнаного.

Кривобок Наталія

Попередній запис
Зустріч з Митрополитом Епіфанієм
Наступний запис
Інформація від Київської обласної служби зайнятості
Вам також може сподобатися
Меню