Презентація проєкту рішення про ставки податків і зборів у 2025 році

9 липня 2024 року в адміністративному приміщенні Погребського старостинського округу Зазимської сільської ради відбулася зустріч з підприємцям та жителями громади, під час якої було презентовано проєкт рішення «Про внесення змін до рішення від 13 липня 2023 року № 3659-58-позачергової-VIII «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Зазимської сільської територіальної громади». Тобто цим документом встановлюються ставки місцевих податків і зборів, а також пільги, які будуть діяти на території громади з 1 січня 2025 року.

На початку зустрічі начальник управління фінансів Чиж Мар’яна Анатоліївна презентувала аналіз виконання доходів у порівнянні за І півріччя 2023-2024 роки, а також заплановані видатки бюджету Зазимської сільської територіальної громади у поточному році.

Протягом презентації було повідомлено про зміни у ставках податків та зборів, які запропоновано внести до рішення. По деяких податках та зборах відбувалися обговорення, під час яких присутні висловлювали свої думки щодо збільшення або зменшення розміру ставок.

Очікуванні надходження від місцевих податків та зборів у 2024 році становлять 56 357,5 тис. грн. При цьому розмір прогнозованого показника у 2025 році – 56 610,0 тис. грн.

Після обговорення документу на засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, комунальної власності, реалізації державної регуляторної політики проєкт рішення буде винесено на сесію.

Проєкт цього регуляторного акту було опубліковано на сайті Зазимської сільської територіальної громади 28 травня 2024 року.

ПРОЕКТ рішення Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів

Місцеві податки і збори на 2025 р.

 Список присутніх 09.07.2024р.

Попередній запис
Створення та функціонування ветеранських просторів в Україні
Наступний запис
ПАМ’ЯТКА АЧС
Вам також може сподобатися
Меню