Про громадське обговорення ДПТ в с.Погреби (вул.Кутузова), 27.01.2022

27 січня 2022 року в с.Погреби відбулися громадські обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,157 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Кутузова в с. Погреби Броварського району Київської області».

На зустрічі були присутні представники власника земельної ділянки, сільський голова, розробники проектної документації, члени земельної комісії.

Було розглянуто проект та зауваження від громадськості щодо нього. Одним із значимих зауважень було питання кількості паркувальних місць. За проектом, згідно з чинними вимогами ДБН, їх передбачається чотири. Однак, зважаючи на інтенсивність руху вулицями Погребський шлях та Єдності, паркувальних місць повинно бути більше, щоб відвідувачі майбутнього магазину не паркувалися вздовж дороги в межах “червоних ліній”, створюючи цим аварійну ситуацію на дорозі. Проект повинен переглянути схеми пироектування, щоб передбачити більшу кількість паркувальних місць.

На громадських обговореннях відбувалася відеофіксація, за допомогою якої можна дізнатися більше деталей про хід розгляду питання та ознайомитися з усіма зауваженням та пропозиціями.

 

Попередній запис
Запрошуємо на роботу медиків
Наступний запис
Виконком – 27.01.2021
Вам також може сподобатися
Меню