Про намір зміни тарифів на вивезення сміття ТОВ “Селтік ТБО”

Керуючись п.2 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на житлово-комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, ТОВ “Селтік ТБО” доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на вивезення твердих побутових відходів.

Обґрунтування причин зміни тарифів:
На даний час діють тарифи, які затверджені рішенням виконавчого комітету Зазимської сільської ради VIIІ скликання від 16.06.2021р. №497 “Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами на території Зазимської СТГ”.
За час дії тарифів відбулися значні зміни – значною мірою на збільшення витрат на послуги вплинуло значне зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, що збільшило собівартість послуг.

Мета регулювання
Метою впровадження нових тарифів є поліпшення і стабілізація фінансового стану підприємства за рахунок зростання доходів, що забезпечує:
– покращення якості наданих послуг;
– уникнення збитковості підприємства;

Прийняття рішення про зміну діючих тарифів спрямовано на додержання вимог статей 4, 8, 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції від 02.04.2020), статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів від дня оприлюднення цього повідомлення за адресою:  вул. Алмаатинська,8 м. Київ, 067 454 16 12, zstgseltik@gmail.com.

Інформація про розрахунок нових тарифів вивезення 1 куб.м твердих побутових відходів та вартості пакета для збору побутового сміття:

Тариф ТПВ
Тариф пакет 120л

Дата оприлюднення: 25.05.2022 р.

Попередній запис
Намір зміни тарифів на послуги, які надає КП “Рожнівське”
Наступний запис
Виконком – 26.05.2022. Командна робота приносить хороші результати
Вам також може сподобатися
Меню