Зазимська СТГ

Зазимська сільська територіальна громада – громада, яка об’єднує села Придесення Броварського району. Адміністративний центр: село Зазим’я.

До складу громади входять села: Погреби, Зазим’я, Пухівка, Рожни, Літки, Літочки (в т.ч. село Соболівка та хутір Парня).

Органи місцевої влади знаходяться в селі Зазим’я (як Зазимська сільська рада) та в Погребах, Пухівці, Рожнах, Літках, Літочках (як адміністративні приміщення Зазимської сільської ради).

Очолює громаду сільський голова. Депутатський корпус представляють 22 депутатів.

0 км²
Площа громади
0 осіб
Населення
0 сіл
Населених пунктів

22 грудня 2019 року відбулися перші вибори до Зазимської сільської ради Зазимської територіальної громади у складі сіл Погреби та Зазим’я. Було обрано сільського голову та 22 депутати (по 11 депутатів від кожного села).

Сільським головою Зазимської громади став Крупенко Віталій Вікторович, який до цього очолював Погребську сільську раду.

До депутатського корпусу було обрано: Петрашина Руслана Юрійовича, Бондаренка Олега Вікторовича, Лисянську Ольгу Віталіївну, Дацишина Михайла Михайловича, Селика Юрія Миколайовича, Прокулевича Ігоря Богдановича, Спичак Людмилу Валентинівну, Пустовалова Івана Вікторовича, Делайчука Олега Володимировича, Бондаренко Тетяну Володимирівну, Максименка Сергія Дмитровича, Силюкова Данила Сергійовича, Шевченка Володимира Дмитровича, Марченка Олексія Анатолійовича, Бикова Олександра Андрійовича, Стрельченка Миколу Васильовича, Сергієнко Оксану Василівну, Камєнєву Тетяну Геннадіївну, Бруєнка Сергія Петровича, Бойка Андрія Олександровича, Бойко Віру Миколаївну, Ярошенко Олену Сергіївну.

25 жовтня 2020 року відбулися місцеві вибори, які ознаменували об’єднання всіх сіл Придесення в Зазимську територіальну громаду. З діючим депутатським складом Зазимської сільської ради 8 скликання, складом виконавчого комітету та складом апарату Зазимської сільської ради можна ознайомитися на вкладці “Самоврядування”

Зазимська територіальна громада – це об’єднання з великими перспективами для розвитку. З північно-західного боку через всі села протікає річка Десна. З південно-східного боку межує з лісами Дарницького та Семиполківського лісогосподарств та іншими селами Броварського району.

З південно-західного боку громада межує із Деснянським районом міста Києва. З північно-східного – з Чернігівською областю.

Через всі села Придесення проходить автошлях територіального значення Т-1008.

Враховуючи близькість до р.Десна та м.Київ, в усіх селах громади розташовано багато садових товариств, баз відпочинку, ресторанів та інших закладів відпочинку.

Послуги пасажирського перевезення в громаді на даний час надає перевізник ТОВ «ПасБРайТ». Маршрути здійснюються до м.Бровари, ст.м «Лісова» та до автовокзалу «Дарниця».

В кожному селі розташовані адміністративні приміщення, де можна отримати адміністративні послуги, медамбулаторії (в с.Літочки фельдшерський пункт), заклади освіти та культури, магазини, відділення зв’язку та ін.

Пожежну охорону забезпечують сільські пожежні команди, які розташовані в селах Погреби, Зазим’я, Пухівка, Рожни та Літки.

Правоохоронну діяльність здійснюють поліцейські офіцери громади. Поліцейська станція знаходиться в с.Погреби (планується перенести її в с.Рожни).

В громаді збудовано та будуються багатоквартирні житлові квартали, серед яких ЖК «Десна-Резіденс», ЖК «Парк», ЖК «Ріверсайд» та ін.

Розвивається спорт та культура. В кожному селі є спортивні та творчі гуртки.

ВІСНИК ПРИДЕСЕННЯ

Читайте цікаві новини та події в щомісячному випуску Зазимської СТГ

Меню