Про ситуацію з COVID-19 в Придесенні

Станом на 15 вересня в Зазимській СТГ вакциновано близько 4 тисяч людей віком від 18 до 90 років.
З метою безперебійної роботи медамбулаторій медичні працівники громади вирішили вакцинуватися та закликають населення також зробити щеплення від коронавірусу.

В Погребській медамбулаторії з 5 працівників вакциновано 3. В Зазимській та Пухівській – вакциновано всі (по 6 працівників). В Рожнівській – з трьох вакциновано двоє. В Літківській (в т.ч. Літочківський ФАП) – з 8 вакциновано четверо.

 • Стан захворюваності (станом на 15.09.2021 р.):
  -в с.Погреби 6 хворих, 1 госпіталізований;
  -в с.Зазим’я 5 хворих, 2 госпіталізованих;
  -в с.Пухівка 15 хворих, 2 госпіталізованих;
  -в с.Рожни підтверджених випадків не зафіксовано;
  -в с.Літки 3 хворих.

На жаль, є один підтверджений випадок захворювання на COVID-19 в дитини в с.Погреби – клас з 16 вересня закрито на карантин.

На кожну амбулаторію закуплено кисневі концентратори на 10 літрів на 2 маски. Потрібно докупити витратні матеріали до них, які вже замовлені.
Також найближчим часом буде завезено ще по одному концентратору на 8 літрів.

Вакцинація проти COVID-19 критично важлива для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються. Вона дозволить захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя.
До нині в Зазимській  СТГ використовували  4 протикоронавірусні вакцини: AstraZeneca, Comirnaty від Pfizer-BioNTech, Moderna та CoronaVac від Sinovac Biotech. Усі вони отримали дозвіл Всесвітньої організації охорони здоров’я на екстрене використання.
На постійній основі  щоденно в  амбулаторії с.Літки, с.Пухівка, с.Зазим’я використовується вакцина  CoronoVak.
Також до нашої СТГ приїздять мобільні бригади які щеплюють  вакцинами Moderna та Pfizer.
Вакцину Moderna використовувати в СТГ вже не будуть. Хто не встиг отримати другу дозу Moderna, згідно з протоколами МОЗ може отримати другу дозу вакцини Pfizer.
Найближчим часом планується масштабна масова вакцинація вакциною Pfizer, яка буде відбуватися в с.Погреби. Всі жителі СТГ зможуть дістатися безкоштовними автобусами, які будуть курсувати по громаді. Про час і дату повідомимо пізніше.

Хто має бажання отримати щеплення швидше, можуть скористатися пунктами щеплення в м.Бровари.
Щеплення вакциною Pfizer буде відбуватися з 15 вересня в амбулаторії №2 (бульвар Незалежності, 12, тел.: 067-409-05-70, орієнтуватись на вивіску «Центр масової вакцинації») за графіком: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 15:00, субота-неділя з 9:00 до 13:00.
В м.Київ найближчий  до нашої СТГ пункт вакцинації знаходиться в поліклініці №1Деснянського району (вул.Маяковського,32б, другий поверх). Графік роботи: понеділок-пятниця з 9:00-13:00.

Інформацію підготував голова постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, туризму та соціального захисту населення Зазимської сільської ради Гринько Євген Володимирович.

Керівництво Зазимської сільської ради дякує Євгену Володимировичу за ефективну організацію вакцинування населення громади.

Попередній запис
Обговорення медичних питань
Наступний запис
Мережа бюветів збільшується
Вам також може сподобатися
Меню