Проект ДПТ в Пухівці – перспектива розвитку спорту та дозвілля

18 лютого 2022 року відбулися громадські слухання проекту детального плану території обмеженого вул. Центральна, вул. Набережна та вул. Патріотична в с. Пухівка Броварського району Київської області.

Основна мета розробки детального плану території: визначення функціонального призначення та уточнення структури забудови території.

Територія в межах проекту – 35.8653 га:

  • житлова забудова – 8.0991 га
  • громадська забудова – 2.7292 га
  • рекреаційна забудова – 19.3544 га
  • територія в межах вулиць – 5.6826 га

Земельна ділянка знаходиться в центрі села. На цій території планується розміщення: об’єктів спортивної інфраструктури (великий стадіон, майданчики для міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, баскетболу, воркауту, скейтпарк), зон відпочинку з дитячими майданчиками, комерційних приміщень, об’єктів культурно-дозвіллєвого спрямування та житлової забудови. Цей проект дозволяє візуалізувати використання території з перспективою розміщення передбачених об’єктів в майбутньому. Очікується, що щонайменше два об’єкти буде збудовано в цьому році: скейтпарк за рахунок інвестора та універальний спортивний майданчик за рахунок бюджетних коштів.

Під час обговорення проекту було внесено низку пропозицій до плану території: передбачити центр безпеки громади, достатню кількість громадських вбиралень, додаткові проїзди, переглянути цільове призначення деяких частин території тощо.

З матеріалами проекту можна ознайомитися тут.

З відео можна детальніше дізнатися про що говорили на зустрічі.

Реалізація проекту в повному обсязі є непростою, дорогою і тривалою. Однак навіть його часткова реалізація дозволить створити хороші умови для дозвілля та розвитку спорту в Пухівці та у всій громаді.

Попередній запис
Вшановуємо воїнів-інтернаціоналістів
Наступний запис
Пам’ятаємо Героїв, шануємо державні свята
Вам також може сподобатися
Меню