Профілактика туберкульозу

На сьогодні туберкульоз залишається однією із найбільш смертоносних інфекцій у світі. За даними ВООЗ щодня у світі близько 28 000 осіб хворіють на ТБ, з них 4 000 осіб – помирають від туберкульозу.

За 2 місяці (січень-лютий) 2023 року в Київській області на туберкульоз органів дихання захворіло 105 осіб (пок. – 5,77 на 100 тисяч населення), що майже у 2 рази більше, ніж за аналогічний період 2022 року (54 випадки, пок. – 2,86). Серед дітей віком до 17 років зареєстровано 6 випадків туберкульозу органів дихання, проти 1 випадку – за 2 міс. 2022 року.

Щорічно, 24 березня, в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом. В цей день в 1882-му році в Берліні доктор Роберт Кох оголосив про відкриття збудника цієї страшної хвороби.

Основними цілями масової просвітницької протитуберкульозної кампанії в цей день є надання інформації для населення стосовно профілактики захворювання,  характерної симптоматики та методів лікування туберкульозу; важливості раннього виявлення туберкульозу та переконати хворих на туберкульоз дотримуватися всіх рекомендацій в процесі їх лікування.

Попередній запис
День добровольця
Наступний запис
Мікрогранти для бізнесу
Вам також може сподобатися
Меню