Проведено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ

Згідно з рішенням виконавчого комітету Зазимської сільської ради №12 від 31.01.2023 року, конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ відбувся 6 березня 2023 року.

Відповідно до інформації, вказаної в протоколі розкриття отриманих пропозицій, було подано одну конкурсну пропозицію від комунального підприємства «Добробут». Зважаючи на відповідність конкурсної пропозиції від КП «Добробут» вимогам конкурсу, конкурсна комісія визначила переможцем з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів це комунальне підприємство.

Рішенням виконавчого комітету Зазимської сільської ради від 13.03.2023 р. було затверджено вище згадуваний протокол та визначено комунальне підприємство «Добробут» виконавцем послуг з вивезення побутових відходів. КП «Добробут» пропонує здійснювати вивіз ТПВ за ціною 34 грн. за брендований пакет місткістю 120 літрів.

14 березня 2023 року Зазимська сільська рада уклала договір з комунальним підприємством «Добробут» на вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території Зазимської сільської територіальної громади. Однак перш ніж почати надавати послуги з вивезення ТПВ, КП «Добробут» має зробити ще кілька етапів, одним з яких є представлення Зазимській сільській раді тарифів на вивезення відходів. Ці тарифи будуть оприлюднені на сайті Зазимської сільської територіальної громади з метою їх обговорення громадськістю та, за відсутності зауважень, затверджені на засіданні виконавчого комітету Зазимської сільської ради.

Попередній запис
Виконком – 14.03.2023
Наступний запис
Примусова праця і торгівля людьми
Вам також може сподобатися
Меню