Проводимо профорієнтаційну роботу зі старшокласниками

Наприкінці 2021 року на другому засіданні Молодіжної ради Придесення було прийнято План роботи консультативно-дорадчого органу на 2022 рік. Заходи, зазначені в документі, є різними за тематикою та стосуються різних вікових категорій населення громади. Та найбільший акцент робиться саме на молодь нашого краю.

22 лютого 2022 року було реалізовано один із заходів Плану в рамках профорієнтаційного виховання учнів старших класів закладів загальної середньої освіти Зазимської сільської ради.

Член Молодіжної ради Яіцька Оксана спільно з управлінням освіти, культури, молоді та спорту організували зустріч учнів шкіл з представниками відокремленого структурного підрозділу «Київського торговельно-економічного фахового коледжу Державного торговельно-економічного університету».
Учнів було ознайомлено з особливостями навчання на різних факультетах навчального закладу. Також представники коледжу розповіли про перспективи випускників коледжу в працевлаштуванні та продовженні навчання в вищих учбових закладах.

Попередній запис
Сесія-21.02.2022: безпека та захист населення Придесення
Наступний запис
Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді
Вам також може сподобатися
Меню