Prydesennya Development Forum – 20.04.2024

Попри те, що зараз в Україні йде війна, питання розвитку залишається актуальним. Адже створення нових підприємств, покращення інфраструктури та зростання спроможності громад мають важливе значення як для добробуту населення, так і для підтримки військових та їх родин.

Наша громада має великий потенціал для розвитку, що спричинено вигідним географічним розташуванням та сприятливими природними умовами. І це необхідно враховувати під час діяльності Зазимської сільської ради та налагодження взаємовідносин «місцева влада – бізнес – громадськість».

Відповідно до цього, 20 квітня 2024 року в заміському комплексі «Авантюрист» відбувся захід «Prydesennya Development Forum», участь у якому взяли місцеві підприємці, активні жителі громади, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Однією з важливих частин зустрічі була дискусійна панель, на якій обговорювали питання розвитку громади.

Сільський голова Віталій Крупенко презентував коротку доповідь щодо поточного соціально-економічного стану в громаді, підкресливши важливість підтримки військових. Окрім цього, він відзначив присутніх гостей пам’ятними статуетками.

Також Віталій Вікторович анонсував, що 22-25 квітня він з командою братиме участь у міжнародному форму «Карпатське море», де буде презентовано бачення розвитку рекреаційного потенціалу Придесення, важливою складовою якого насьогодні є врахування потреб військових. Тому в доповнення виступив керівник компанії «UVT GROUP» Андрій Антоненко, який презентував візуалізацію розвитку центру села Пухівка, де також заплановано будівництво реабілітаційного центру для військових. Окрім того, проєкт будівництва реабілітаційного центру було презентовано директором «Авантюриста» Владиславом Нікуліним в рамках розвитку заміського комплексу.

Ці презентації були своєрідною репетицією перед виступом в Карпатах, куди було запрошено міжнародних інвесторів. Тому було дуже важливо почути пропозиції та зауваження від учасників заходу «Prydesennya Development Forum».

Наступним виступив на дискусійній панелі командир ДФ Зазимської ТГ №1 Олег Іванов, який доповів про діяльність Добровольчого формування і поточну роботу щодо підтримки Сил оборони та участь у підготовці військових. Окремо Олег Сергійович зупинився на виконанні програми «Підготовка до національного спротиву». Доповненням виступу командира була презентація відеосюжетів, створених волонтеркою Оленою Дєєвою.

На завершення офіційної частини учасникам форуму запропоновали створити бізнес-ком’юніті – спільноту людей, які мають ідеї, можливості та бажання розвивати громаду. На цю пропозицію відгукнулося кілька людей вже в день заходу. Тому пропонуємо всім бажаючим (не тільки учасникам заходу) заповнити гугл-форму, яка допоможе нам почати роботу щодо створення та діяльності бізнес-ком’юніті. Першим викликом для цієї спільноти є робота над створенням Стратегічного плану розвитку громади, у якому знайдеться місця для ідей кожного.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ

Варто підкреслити, що цей захід також мав благодійну складову. Початково планувалося спробувати зібрати кошти на лазерний симулятор для військових. З цією метою на форумі було встановлено навіть відповідне обладнання. Представники компанії-розробника «Пробаза» та «Інтерактивні системи плюс» демонстрували всім охочим можливості цієї системи. Ті, хто спробував вистрілити з лазерного РПГ чи іншого виду зброї, були вражені реалістичністю процесу. Це відзначили навіть діючі військові, які були присутні на форумі.

Всього під час форуму було зібрано понад 280 тисяч гривень, які, однак, були спрямовані не на придбання лазерного симулятора, а на закриття поточних термінових зборів в громаді – на лікування юної жительки громади, на закриття потреби в придбанні автомобіля військовому та ін.

Під час благодійного аукціону учасники мали змогу придбати футболку Національної збірної України з футболу та м’яч, на яких відомі гравці залишили свої автографи. Також гостям було запропоновано придбати Прапор України, з підписом Валерія Залужного. Цей Прапор Генерал передав особисто сільському голові Віталію Крупенку за його значний внесок у підтримку військових. Гості вирішили, щоб на Прапор задонатили всі присутні і таким чином стяг залишиться в громаді. Віталій Вікторович відзначив, що його заслуги – це заслуги всіх жителів Придесення, тому це чудово, що Прапор залишиться в громаді. Всі гості на зворотній стороні рамки стяга залишили свої підписи на пам’ять.

Захід можна впевнено вважати успішним. Атмосфера форуму була дружня та сприятлива для нових знайомств та обговорення спільних проєктів. Персонал заміського комплексу «Авантюрист» на високому професійному рівні зустрів гостей та створив належні умови для проведення заходу.

Також дякуємо за допомогу в проведенні заходу подружжю Чирчиків, Михайлу Бацану, Світлані Рижій, КП «Добробут», Андрію Семеляку та його друзям, Олексію Шпілєвому та компанії «Liberty Ukraine», працівникам апарату та структурних підрозділів Зазимської сільської ради, а також місцевим підприємцям. Окрема подяка за смачні вареники господиням з Погребів, Пухівки та Рожнів.

Сподіваємося, що співпраця між місцевою владою, бізнесом та громадськістю буде лише зміцнюватися та сприяти розвитку нашої громади. Ми повинні працювати для теперішнього та майбутнього наших дітей, а також покращувати можливості підтримки військових та їх сімей.

Попередній запис
Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»
Наступний запис
Запрошуємо взяти участь у розробці Стратегії громади
Вам також може сподобатися
Меню