Районні змагання з футболу у самому розпалі

В умовах воєнного стану більшість традиційних спортивних змагань суттєво скоротили свою активність та масштабність. Для прикладу, у доковідний період лише у Броварському районі розіграш літнього чемпіонату з футболу складався з трьох ліг. У 2024 році організували лише одну лігу, а також сформували чемпіонат Лівобережжя з 6 команд, у якому представлено громади всього лівого берега Київської області.

Чемпіонат Броварського району з футболу розпочався 12 травня. На старт вийшло 14 команд. Компанію командам Броварщини також склав футбольний клуб “Борисфен” з Борисполя.

Важко оцінювати сили команд за результатами першого туру, але рахунки деяких матчів були неочікуваними.

Семиполківський “СМ-25” з рахунком 0:1 поступився торішньому чемпіону ФК “Тарасівка”.

ФК “Димерка” переграла гостей з Борисполя з рахунком 8:2.

ФК “Гоголів” та броварський “Імпульс” показали результативну гру, але не визначили переможця – 3:3.

ФК “Альянс” з рахунком 5:0 здобув перемогу над ФК “Щит-Калинівка”.

ФК “Зазим’є” поступився “Колосу” з Великої Димерки – 1:4.

Програла й інша придесенська команда – ФК “Літки” на своєму полі зазнали поразки від великодимерського “Сокола” 0:9.

Броварський “Скіф” виявився кращим у матчі з красилівським “Арсеналом” – 3:1.

У другому турі більшість команд змогла реабілітуватися перед своїми вболівальниками. Не стільки за результатами матчів, як за картинкою гри:

ФК “Імпульс” – ФК “Борисфен” – 2:3,

ФК “Зазим’є” – ФК “СМ-25” – 5:0,

ФК “Арсенал” – ФК “Гоголів” – 0:3,

ФК “Скіф” – ФК “Альянс” – 2:2,

ФК “Щит-Калинівка” – ФК “Колос” – 1:8,

ФК “Сокіл” – ФК “Димерка” 3:1,

ФК “Тарасівка” – ФК “Літки” – 3:2.

Таким чином, після двох зіграних турів у верхній частині таблиці знаходяться великодимерські “Сокіл” і “Колос”, а також ФК “Тарасівка”. Вони мають по 6 залікових балів.

По 4 залікових бали мають “Альянс”, “Скіф”, “Гоголів”, а по 3 – “Димерка”, “Зазим’є” і “Борисфен”. 1 заліковий бал має “Імпульс”. Поки що без залікових балів залишаються “Арсенал”, “СМ-25”, “Літки” та “Щит-Калинівка”.

Третій тур має неабиякий інтерес для громади Придесення. Адже 26 травня о 10:00 на літківському стадіоні зійдуться місцеві ФК “Літки” та ФК “Зазим’є”.

У чемпіонаті Лівобережжя виступає 6 команд. Після зіграного першого туру безспірним лідером була “Десна” із села Погреби Броварського району. На своєму полі “біло-зелені” з рахунком 8:1 переграли ФК “Лісняки” з Яготина. Результати інших матчів першого туру наступні:

ФК “Калинівка” (Броварський район) – ФК “Дніпро” (Дівичківська СТГ) – 5:1,

ФК “Матадор” (Переяслав) – ФК “Березань” – 3:1.

Однак у другому турі ситуація змінилася. “Матадор” здобув чергову перемогу у матчі з ФК “Лісняки” – 1:3. А “Калинівка” продовжила лідерські перегони, ставши кращою у матчі проти “Березані” – 0:2.

Однак матч ФК “Дніпро” – ФК “Десна” закінчився без забитих голів. Таким чином, погребська команда замість омріяних 3 залікових балів отримала лише 1. Через це “Десна” опустилася на третю сходинку. Але вже в наступному турі “Десна” має всі шанси повернутися на першу сходинку. Для цього їй потрібно переграти своїх суперників з ФК “Калинівка”. Гра відбудеться 25 травня 2024 року 16:00 на стадіоні села Погреби Броварського району.

Попередній запис
Підготовка до нового навчального року
Наступний запис
Юні літківці перемагають на чемпіонаті України з воркауту
Вам також може сподобатися
Меню