Результат дев’яти місяців: працюємо з перевиконанням бюджету

На 21 позачерговій сесії VIII скликання Зазимської сільської ради начальник управління фінансів Чиж М.А. прозвітувала про виконання бюджету за дев’ять місяців 2021 року. Очевидним є перевиконання місцевого бюджету порівняно з планом. Але разом з цим не всі сфери життєдіяльності громади фінансуються в бажаному розмірі. Є потенціал збільшення надходження доходів. Є потреба приділяти належну увагу всім сферам життя Придесення та розвивати кожну з них. Зазимська сільська рада активно працює над тим, щоб наша громада розвивалася та була спроможною.

Представляємо основні тези звіту.

  • За 9 місяців 2021 року обсяг дохідної частини бюджету становить 116 959,029 тис. грн., що складає 116,07% до призначеного плану.
  • Найбільша частка надходжень до бюджету отримується в с.Погреби (35,0%). Більше чверті доходу формується в с.Зазим’я (26%). У с.Пухівка 18,0%, в с.Рожни – 13,0%, с.Літки – 7,0%, с.Літочки і с.Соболівка – 1,0%.
  • Найбільшим бюджетоутворюючим джерелом сільського бюджету є податок на доходи фізичних осіб – 33 214 135,47 грн.
  • Найбільшими платниками ПДФО є: Ф-я Броварська «ПНВК» ІНТЕРБІЗНЕС», ТОВ «ФОРА», ТОВ Торговий Дім «Птахофабрика Київська», ТОВ «Кондитерська фабрика «Квітень», ТОВ «ХІМБУДПЛАСТМАС», ТОВ «Сервіс Солюшинз», ТОВ «АКВА-РОДОС», ТОВ «АТБ-Маркет», ТОВ «РОДОС».
  • Найбільшу питому вагу за функціональною структурою складають видатки на утримання установ та закладів освіти – 56,8%.
  • Виконання видаткової частини сільського бюджету по видатках на соціальний захист та соціальне забезпечення за звітний період склало 1 761 183,00 грн. (67,19%).
  • На поточний ямковий ремонт доріг громади було витрачено 2 251 051,21 грн.

Детальніше зі звітом про виконання бюджету можна ознайомитися в Презентації.

Попередній запис
Максимальна прозорість та поінформованість
Наступний запис
Право громадян на виплату державної соціальної допомоги
Вам також може сподобатися
Меню