Річниця звільнинення Київщини

В ці дні ми відзначаємо річницю звільнення Київської області. Рік тому наприкінці березня в результаті успішних контрнаступальних дій Збройних Сил України російські війська почали відходити з окупованих населених пунктів Київщини, Чернігівщини та Сумщини. Такий поворот у війні ворог назвав «жестом доброї волі», хоча насправді відступ був їх єдиним розумним рішенням, щоб не загинути.

Наша громада не відчула на собі всі жахи окупації, але жодного дня не була осторонь тієї біди, яка прийшла до наших сусідів. Про це сьогодні під час покладання квітів до могил загиблих воїнів-придесенців згадав сільський голова Віталій Крупенко:

«Хочеться подякувати всім, хто став на захист Київщини: лікарі, вчителі, військові, підприємці… Люди віддавали останнє задля того, щоб бути корисними у боротьбі з ворогом. Події тих страшних днів залишаться в нашій пам’ять на все життя. Сьогодні в першу чергу ми повинні подякувати Збройним Силам України, які мужньо боролися за Київщину. Дякую нашому Добровольчому формуванню, члени якого не тільки забезпечували безпеку і порядок у громаді, але й надавали допомогу ЗСУ. На щастя, наша громада не зазнала окупації, але ми брали безпосередню участь в евакуації людей з Чернігівської області та сусідніх Калитянської і Великодимерської громад і ми добре пам’ятаємо кожен день окупації півночі України.
Пам’ятаймо наших Героїв, підтримуймо родини загиблих і не забуваймо, що війна ще триває. Перемога за нами. Слава Україні!»

Вічна пам’ять Героям!

Слава Збройним Силам України!

Попередній запис
Зимовий чемпіонат завершено
Наступний запис
Виконком – 31.03.2023
Вам також може сподобатися
Меню