Різдвяний турнір з настільного тенісу

16 грудня 2023 року в Зазимському ліцеї «Академія успіху» відбувся різдвяний турнір з настільного тенісу, участь в якому взяли 16 осіб.

Змагання відбувалися в рамках реалізації соціального проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України», метою якого є популяризація спортивної активності серед всіх груп населення. Вікові межі заявлених учасників становили від 9 до 60 років, але фактичні (тому що четверо учасників напередодні змагань змінили свої плани) – від 13 до 50.

Матчі проходили в чотирьох групах, де гравці грали за круговою системою. Переможці 1, 2, 3, 4 груп грали з «другими місцями» відповідно 2, 1, 4, 3 груп. Після цього переможці 1 і 3 та 2 і 4 чвертьфіналів вирішували долю путівки до фіналу. Матчу за третє місце не було. Результати нижче.

Групові та чвертьфінальні матчі відбувалися до двох перемог, а півфінальні та фінальний – до трьох перемог. Це дозволило присутнім насолодитися неймовірним півфінальним матчем, в якому зійшлися учні покійного зазимського тренера Кушнера Олександра Федоровича – Мінаков Андрій та Новицький Максим видали потужні п’ять партій, ідучи весь час на рівних.

В другому півфінальному матчі впевнену перемогу над зазимцем Мухою Владиславом здобув житель с.Літки Шевченко Дмитро.

Попри те, що в груповому відборі Дмитро майже не залишив шансів для Максима (2:0), у фіналі Новицький продемонстрував свою абсолютну перевагу в кожній партії (0:3).

Дякуємо всім гравцям за участь та донат, адже цей матч був благодійним – і понад 3000 гривень були перераховані на збір для літківського військового Андрія Юрченка.

Дякуємо Андрію Мінакову та Максиму Новицькому за слушні поради та рекомендації щодо проведення змагань. Дякуємо керівництву Зазимського ліцею “Академія успіху” за допомогу в організації. Дякуємо сільському голові Крупенку Віталію Вікторовичу за підтримку нових ініціатив в громаді.

Всі учасники отримали медалі. Фіналістів також було відзначено статуетками.

Група 1

Гравець Кількість очок Місце в групі
Муха Владислав 5 2
Трохименко Дмитро 1 4
Мінаков Андрій 6 1
Губар Артем 2 3

Група 2

Гравець Кількість очок Місце в групі
Муха Юлія 0 4
Трохименко Олександр 6 1
Барбон Данило 4 2
Лимар Микита 3 3

Група 3

Гравець Кількість очок Місце в групі
Житєньов Олексій 4 2
Костюченко Владислав 2 3
Губар Богдан 6 1
Спичак Володимир 1 4

Група 4

Гравець Кількість очок Місце в групі
Кривобок Павло 1 4
Підіпригора Кирило 2 2
Шевченко Дмитро 6 6
Новицький Максим 4 2

Чвертьфінали

Мінаков Андрій – Барбон Данило 2:0

Трохименко Олександр – Муха Владислав 1:2

Губар Богдан – Новицький Максим 0:2

Житєньов Олексій – Шевченко Дмитро 0:2

Півфінали

Мінаков Андрій – Новицький Максим 2:3

Муха Владислав – Шевченко Дмитро 0:3

Фінал

Новицький Максим – Шевченко Дмитро 3:0

__________

За інформацією Анатолія Гаркуши, після того як Кушнер Олександр Федорович переїхав жити до Зазим’я, то завдяки підтримці тодішнього сільського голови Спичак Людмили Валентинівни та підприємця Бройде Ігоря Анатолійовича, в школи відкрилася секція настільного тенісу. За досить короткий час цей вид спорту набув дуже багато прихильників серед місцевих.

«Вже буквально через півроку-рік Зазим’я несподівано для багатьох інших шкіл району стало котуватися у шкільному настільному тенісу. Чого до цього не було. І не просто складало конкуренцію вже визнаним центрам цього виду спорту, а раз за разом стали вигравати турніри, здобувати чемпіонські звання…».

«…Федорович мав титул багаторазового чемпіона та призера національних та міжнародних турнірів з настільного тенісу у різних вікових категоріях серед ветерані. Йому йшов восьмий десяток, а Федоровича можна було відшукати у загальному всеукраїнському рейтингу настільних тенісистів. Серед кількох тисяч найкращих спортсменів України його прізвище можна було знайти на високому 400-му місці. Повторю, йому вже йшов на той момент восьмий десяток літ. Зайве говорити, що в районі Федоровичу практично не було рівних».

На жаль, через ускладнення викликане захворюванням на коронавірус 7 травня 2020 року Кушнер Олександр Федорович помер. Йому було 74 роки.

Попередній запис
День ліквідатора – 2023
Наступний запис
У Пухівському ЗЗСО відкрили клас безпеки
Вам також може сподобатися
Меню