Рожни зробили свій вибір

Ще одна перемога. У Зазимській сільській територіальній громаді ще одна церква перейшла до Православної Церкви України.

28 серпня відбулися збори громади у с.Рожни, на яких 216-ма голосами було підтримано спільне рішення про перехід місцевої церкви під юрисдикцію Православної Церкви України. Зібрання проходило у місцевому будинку культури. Ще о 12 годині дня почали підходити та реєструватися представники громади. Біля будинку культури людно. Присутні представники поліції та члени місцевого ДФТГ. За годину у залі будинку культури ніде яблуку впасти. Люди налаштовані рішуче. Питання назріло і на часі.

Після обрання головуючого зборів, першим слово було надано Благочинному Броварського району Православної Церкви України Михайлу Лесюку. Свій виступ отець Михайло Лесюк запропонував присутнім розпочати зі спільної молитви та хвилини мовчання за загиблими захисниками, які боронять Україну у цій жорстокій війні з російськими окупантами. Виступ Михайла Лесюка був переконливим і аргументованим фактами:

«Головне питання зараз – бути чи не бути Україні. І від вибору кожного залежить майбутнє нашої країни».

Перед початком голосування громада надала слово протоієрею Храму Різдва Богородиці Олександру Ковалевському. Громада хотіла почути чіткі відповіді, але від Олександра Ковалевського їх так і не почули. Загалом збори громади пройшли організовано та конструктивно. Рішення про перехід до Православної Церкви України було підтримано 216-ма голосами. Після чого громада проголосувала ще за ряд організаційних питань, що пов’язані з переходом.

Рожни зробили свій вибір. Це третій населений пункт в Зазимській громаді після с. Погреби та с. Зазим’я, який зробив своє волевиявлення.

Віримо у нашу спільну ПЕРЕМОГУ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Автор: Кривобок Н.А.

Попередній запис
Сесія – 30.08.2022. Відзначаємо тих, хто робить громаду кращою
Наступний запис
Міжнародна співпраця на користь ЗСУ
Вам також може сподобатися
Меню