Серпень багатий на футбольні успіхи

Останні вихідні серпня 2021 року стали досить знаковими для футболу Придесення. Після 11 зіграних турів ФК “Десна” посідає першу сходинку турнірної таблиці, ФК “Зазим’є” – другу, а ФК “Літки” розташувався на перспективному в нинішніх футбольних реаліях десятому місці. Цьому запорукою, зокрема, стали хороші виступи в останніх матчах:

28.08.2021, м.Бровари.
ФК “Щит” – ФК “Літки” 2:2.
Голи за ФК “Літки” забивали: Панько Костянтин, Трохименко Максим.
29.08.2021, с.Погреби.
ФК “Десна” – ФК “СМ-25” 9:1.
Голи за ФК “Десна” забивали: Вареник Назар (4), Моісєєв Данііл (2), Вацко Віктор (2), Бондаренко Володимир.
29.08.2021, с.Русанів.
ФК “Маяк” – ФК “Зазим’є” 0:5.
Голи за ФК “Зазим’є” забивали: Барбон Данііл (2), Дмитренко Сергій (2), Прокулевич Богдан.

Як бачимо, нарешті вперше в цьому сезоні зіграв відомий український коментатор Вацко Віктор, який кілька років тому вже неодноразово відзначався за погребську команду в обласному чемпіонаті. Виступи відомих в футбольній Україні людей показують високий рівень народної гри в Придесенні та говорить про песпективи розвитку футболу в усіх селах громади. Варто додати, що на матч проти семиполківців ФК “Десна” вийшла в новій ігровій формі, придбаній завдяки спонсору клубу – відомій компанії Liberty Ukraine (бренд Nero Aroma).

29 серпня 2021 року Українська асоціація футболу представила новий тренерський штаб Національної збірної України з футболу. Як виконуючий обов’язки головного тренера, першу команду очолив Олександр Петраков, який взяв до свого штабу Олександра Шовковського, Андрія Анненкова, В’ячеслава Кернозенка, Івана Баштового та колишнього тренера ФК “Десна” (Погреби), а зараз директора погребського футбольного клубу В’ячеслава Руженцева. Два роки тому Петраков О. з частиною цього тренерського штабу (в т.ч. Руженцевим В.) виграли чемпіонат світу U-20, завдяки чому Кубок побачили гості Дня села Погреби. Сподіваємося, що новому тренерському штабу вдасться вивести національну команду на ЧС-2022 року.

Бажаємо команді та тренерському штабу успіхів та перемог на радість всієї України!

Попередній запис
Неймовірний флешмоб в Погребах
Наступний запис
“Авіаційний” відпочинок для школярів
Вам також може сподобатися
Меню