Сесія – 03.11.2022

3 листопада відбулася 43 позачергова сесія Зазимської сільської ради 8 скликання. Порядок денний складався з 14 питань, першим питанням якого було завершення процесу реорганізації юридичних осіб комунального підприємства «Рожнівське», комунального підприємства «Пухівське», комунального підприємства «Зазим’є – Будсервіс» шляхом приєднання до комунального підприємства «Добробут». За збігом обставин саме в цей день святкував своє 60-річчя директор КП «Рожнівське» Краєв Валерій Валентинович. Сільський голова привітав колишнього очільника комунального підприємства з днем народження та вручив подяку «за високий професіоналізм, плідну працю, сумлінне виконання службових обов‘язків у сфері благоустрою населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади, значний особистий внесок у досягнення нашої спільної мети – Перемоги та з нагоди ювілею».

Окрім цього, на сесії була присутня керівниця компанії «П’ять континентів К» Ніна Калениченко, яка напередодні подарувала громаді електрогенератор. Віталій Вікторович подякував благодійниці «за високу соціальну відповідальність, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у створення належних умов життєдіяльності в Зазимській сільській територіальній громаді та підтримку сил оборони України з метою  досягнення нашої спільної мети – Перемоги над ворогом». Подяки для решти підприємців та жителів громади, які допомогли Придесенню з отриманням генераторів, будуть вручені при першій можливості.

Ще однією приємною подією цього засідання було те, що на сесію завітав депутат Зазимської сільської ради Делайчук Олег Володимирович, який з весни проходить службу в Збройних Силах України. Він не брав участь в голосуванні. Привітавшись з усіма, Олег Володимирович, поїхав далі готуватися до відправки на фронт, яка має відбутися з дня на день. Покидаючи засідання, Делайчук звернувся до всіх присутніх: «Коли в нас (в ЗСУ – ред.) були будь-які потреби, то ви ні разу не відмовили. Тому хочу подякувати всім вам. Хочу подякувати всій громаді. За те, що чуєте військових. За те, що допомагаєте. Надіюся на найшвидшу нашу перемогу. Радий був вас всіх бачити».

Також на сесію було запрошено ученицю 9 класу Погребського ліцею Некрашевич Катерину. Сільський голова Віталій Вікторович відзначив дівчиною «за перемогу в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, активну участь в розвитку молодіжної політики громади і діяльності Молодіжної ради при Зазимській сільській раді».

Друге питання стосувалося затвердження «Програми енергозбереження та енергоефективності Зазимської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки». Відповідно до цього, запропоновано впровадження таких заходів щодо забезпечення енергоефективності та енергозбереження (в закладах бюджетної сфери та комунальної власності):

 • Встановлення електрогенераторів для підтримки  дієздатності всіх об’єктів комунальної власності;
 • Встановлення на вхідних дверях автоматичних закривачів;
 • Заміна ламп розжарювання на ЛЕД світильники;
 • Заміна віконних блоків тощо.

Відповідно до рішення про внесення змін до місцевого бюджету на 2022 рік, було виділено кошти, зокрема, на:

 • встановлення дощоприймачів та улаштування системи водовідведення  по вул. Дубрівська в с. Пухівка;
 • встановлення дощоприймачів та улаштування системи водовідведення  по вул. Соборна в с. Погреби;
 • вирівнювання ґрунтового покриття частини проїзду  по вул. Лесі Українки  в с. Літки;
 • вирівнювання ґрунтового покриття частини проїзду  по вул. Київська  в с. Соболівка.

Також було розглянуто рішення про погодження переведення сімейного лікаря (педіатра) з Зазимської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини до Погребської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Мова йде про Вовк Ірину Вікторівну.

Як зазначає Ірина Вікторівна в вайбер-групі «Лікар Ірина Вовк»: «У Погребській медамбулаторії на постійній основі приймає лікар педіатр Вовк Ірина Вікторівна. Чекаємо на маленьких пацієнтів з 10.00 до 13.00 кожного дня. Середа -день здорової дитини. Прийом ведеться по попередньому запису за телефоном 0962003271 (Оксана Іванівна) або вайбер-групі пацієнтів лікаря. Для дітей, які не мають свого лікаря, є вільні місця. Тож приходьте і оформляйте свою дитину».

На сесії також зауважили, з Вовк Іриною Вікторівною може укласти декларацію й доросла людина. Чим більше людей укладе декларації з сімейними лікарями громади, тим більше фінансування буде Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» з боку держави і, відповідно, тим менше потрібно буде дофінансовувати місцеву медичину з бюджету Зазимської сільської ради.

З питань укладення декларації звертайтеся до відповідної медамбулаторії або до керівника КНП «ЦПМСД»: 098-016-02-04 з 9:00 до 16:00 в будні дні (Кудрявцева Тетяна Володимирівна).

Рішенням сесії було прийнято на баланс Зазимської сільської ради електрогенератори, які подарували підприємці за останній час. Загальна вартість безоплатно отриманих електрогенераторів складає понад 700 тис.грн. Однак, як зауважив сільський голова, потрібно ще хоча б 2-3 резервних генератори.

Наша громада є однією з перших, яка практично завершила питання із забезпечення зимовою формою членів свого Добровольчого формування. Частина одягу вже отримана. Решта найближчим часом буде теж доставлена в громаду. Віталій Крупенко відзначив відповідальну та сумлінну роботу місцевого підприємця Коника Валерія Геннадійовича та його підприємства, яка попри проблеми з електропостачанням намагається в найкоротші терміни завершити пошив всього замовленого зимового одягу.

Рішенням сесії було затверджено містобудівної документації «План зонування території  с. Погреби Зазимської сільської ради», про громадські обговорення якої зазначалося раніше. Відповідно до цього, вирішено:

 • Затвердити містобудівну документацію «План зонування території  с. Погреби Зазимської сільської ради Броварського району Київської області», розроблену  ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН».
 • Зобов’язати підприємства, установи та організації, незалежно від форм власності, які здійснюють проектування, роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту, окремі види господарської діяльності у будівництві та землекористуванні, дотримуватись положень генерального плану та плану зонування території с. Погреби.
 • Розміщення зблокованої та багатоквартирної житлової забудови можливе за умови дотримання затвердженої містобудівної документації, в тому числі «Плану зонування території с. Погреби Зазимської сільської ради Броварського району Київської області» з обов’язковою розробкою детального плану території відповідної забудови у встановленому законодавством порядку (з обов’язковим проведенням громадських слухань).
 • Будівництво здійснювати з дотриманням затвердженої проектної документації.
 • Під час проектування та забудови території врахувати вимоги Кодексу цивільного захисту України.

В різному говорили про наступне:

 • за сприяння Київської обласної ради громаді передано матраци, які за потребою будуть надані внутрішньо-переміщеним особам та у пункту обігріву в наших селах;
 • про необхідність інформування населення про місця розташування укриттів в громаді та про умови їх використання;
 • про необхідність інформування населення в обов’язковості використання світловідбиваючих елементів на одязі в темну пору доби, так як у зв’язку з неможливістю увімкнення вуличного освітлення, від цього залежить життя та здоров’я учасників дорожнього руху.

 

 

Попередній запис
Про державну програму “Власна справа”
Наступний запис
Заходи економії електроспоживання та енергоефективності
Вам також може сподобатися
Меню