Сесія – 06.10.2023

6 жовтня 2023 року відбулася 64 позачергова сесія Зазимської сільської ради. Більшість питань стосувалися діяльності комунального підприємства «Добробут», а також фінансової підтримки заходів з оборони, зокрема, організації територіальної оборони та військових підрозділів Сил Оборони України. Окрім того, було ухвалено рішення про фінансуються за рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об`єктів соціально-культурної сфери, а саме на будівництво системи каналізації в селі Зазим’я.

Варто зауважити, що на початку сесії сільський голова Віталій Крупенко відзначив подяками Департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації працівників культури Придесення – Коломієць Віру Володимирівну та Туліку Оксану Миколаївну. Також Віталій Вікторович подякував Сироті Віталію Івановичу, який постійно допомагає громаді та сприяє оперативному відновленню електропостачання під час аварій на ЛЕП. Подякою було нагороджено ще одного місцевого підприємця, який безпосередньо посприяв з будівництвом дорожнього полотна в районі масиву Березівка (с.Зазим’я), – Клапатнюка Василя Володимировича. До слова, близько місяця тому жителі вулиці Дорошенка колективно звернулися до Зазимської сільської ради з проблемою поганої дороги; свої пропозиції щодо вирішення питання вони висловили на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 12 вересня.

В «різному» сільський голова висловив сподівання щодо завершення процедури прийняття змін до Генерального плану с.Рожни до кінця цього року. Ще однією з цілей на найближчі місяці є будівництво бювету в с.Літки.

Також у зв’язку із закриттям Північного кладовища все частіше виникають питання щодо поховання на кладовищах громади, зокрема в Літках та Рожнах. Ця ситуація потребує належного контролю.

Наприкінці Віталій Крупенко повідомив, що, на жаль, в цьому році ймовірно роботи з капітального ремонту дороги між Пухівкою та Калинівкою не розпочнуться – на обласному рівні досі не проведено тендер. Тому будьте обережні під час проїзду цією аварійною дорогою.

Також принагідно звертаємося до всіх учасників дорожнього руху!
Світловий день зменшується.
Пішоходи та велосипедисти, прикріплюйте до свого одягу світловідбивні елементи.
Водії, не забувайте, що з 1 жовтня навіть вдень необхідно вмикати світло фар.
Учасники дорожнього руху, будьте обережні на дорогах та поважайте один одного!

Попередній запис
Хроніки війни. Позивний “Як”
Наступний запис
Діти з 14 років можуть самостійно звертатися по допомогу до юристів з питань позбавлення батьківських прав
Вам також може сподобатися
Меню