Сесія – 07.07.2023

7 липня 2023 року в Літочківському будинку культури відбулася 57 позачергова сесія Зазимської сільської ради, на якій розглянули 46 питань порядку денного.

Перед початком засідання сільський голова вручив відзнаки Броварської районної державної адміністрації та Київської обласної державної адміністрації волонтерів Велігорській Тетяні Вікторівні та Башаку Богдану Осиповичу, а також за активну громадянську позицію депутата Зазимської сільської ради Ячник Надії Дмитрівні.

По першому питанню було заслухано начальницю управління фінансів Чиж Мар’яну Анатоліївну, яка доповіла щодо виконання місцевого бюджету за перше півріччя 2023 року. Відповідно до доповіді, за І півріччя 2023 року обсяг дохідної частини становить 100 422, 860 тис. грн., що складає 123,45% до призначеного плану. Найбільшу часту в загальному фонді доходів складають податки на доходи фізичних осіб – 27 134,296 тис.грн. Спостерігається тенденція до зростання порівняно з минулими періодами: обсяг ПДФО за перше півріччя 2021 року становив 21 537,0 тис.грн, а за перше півріччя 2022 року – 22 425,7 тис.грн.

В розрізі округів найбільша частка в дохідній частині припадає на с.Погреби.

По третьому питанню було ухвалено рішення щодо внесення змін до Програми «Турбота», відповідно до яких передбачається відшкодування витрат на поховання військовослужбовців, які загинули в російсько-українській війні.

Також рішенням сесії було ухвалено призначення директором комунального закладу “Центр культури, дозвілля та спорту” Зазимської сільської ради Мехед Тетяну Іванівну.

В «різному» обговорювали поточні проблеми з електропостачанням в селах громади, які виникли у зв’язку з негодою. Окрім того, Бойко Андрій Олександрович наголосив на проблемі безпритульних собак в Літочках та Погребах, які вже неодноразово нападали на людей. Сільський голова повідомив, що вже є заяви від населення щодо даного питання; тварин найближчим часом буде передано до притулку.

Попередній запис
Російську музику заборонено!
Наступний запис
Проєкт рішення про місцеві податки і збори у 2024 році
Вам також може сподобатися
Меню