Сесія – 09.02.2024

09 лютого 2024 року відбулася 73 позачергова сесія Зазимської сільської ради.

На засідання завітав т.в.о. керівника Броварського районного управління поліції Шульгін Дмитро Євгенович, з яким місцеві депутати обговорили деякі питання, які виникають в громаді, та можливість їх вирішення за участі співробітників Національної поліції.

Багато питань порядку денного стосувалися прийняття змін до діючих програм або ухвалення нових. Зокрема, було затверджено наступні документи:

 • Програму «Невідкладна медична допомога населенню Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області на 2024 рік». Очікувані результати завдяки реалізація заходів, передбачених Програмою за час її дії, дасть змогу:
  -покращити якість надання медичних послуг населенню;
  -забезпечення невідкладною медичною допомогою жителів в не робочий час медичних закладів КНП «ЦПМСД» Калинівської селищної ради Броварського району;
  -медичне обслуговування культурно-масових, спортивних та інших заходів;
  -встановлення факту смерті, без залучення лікарів КНП «ЦПМСД» Калинівської селищної ради Броварського району.
 • «Програму оздоровлення та відпочинку дітей Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік». Очікувані результати стосуються збільшення кількості оздоровлених дітей, що мають статус, зокрема:
  -діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  -діти, які перебувають на обліку Служби у справах дітей та сім’ї, як такі, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  -діти військовослужбовців Збройних сил України;
  -діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  -діти  один із батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час захисту Батьківщини або виконання інших обов’язків військової служби (службових обов’язків), а також внаслідок захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті або одержаного в період проходження військової служби (у тому числі на території інших держав) під час воєнних дій та конфліктів;
  -діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;
  -діти із малозабезпечених сімей.
 • Цільову комплексну програму «Профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік». Відповідно до неї, передбачаються наступні заходи:
  -придбання паливно-мастильних матеріалів;
  -технічне обслуговування, придбання автозапчастин для ремонту службового транспорту;
  -залучення до охорони громадського порядку на території Зазимської  сільської територіальної громади громадських об’єднань та формувань.

Детальніше з іншими питаннями порядку денного можна ознайомитися на сайті громади або з відео.

Також сільський голова Віталій Крупенко нагадав, що що 30.12.2023 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 року №1405 «Про внесення змін до  деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг», відповідно до якої урядом скасовується заборона припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Звертаємося до жителів Зазимської СТГ, перевірити у себе наявність заборгованості за комунальні послуги, щоб уникнути негативних наслідків.

Попередній запис
Залишаємося гідними своїх Героїв!
Наступний запис
Про попередження епідемічних ускладнень внаслідок надзвичайних ситуацій викликаних повенями
Вам також може сподобатися
Меню