Сесія – 09.12.2022

9 грудня 2022 року відбулася 45 позачергова сесія Зазимської сільської ради, на якій було розглянуто 30 питань, в тому числі 14 земельних.

Засідання почалося з приємного – сільський голова вручив подяки від Київської обласної ради для волонтерів та активних жителів громади з нагоди Дня працівника соціальної сфери України, Міжнародного дня волонтера та Дня місцевого самоврядування. Нагороджено було працівника КП «Добробут» Гузенка Володимира Вікторовича, депутата Зазимської сільської ради Бикова Олександра Андрійовича, соціального працівника Слюсар Марію Михайлівну, волонтерку Пономар Людмилу Сергіївну, підприємця і волонтера Ребікова Юрія Олександровича, священника і волонтера Лимана Олександра Володимировича.

Також Віталій Вікторович подякував Шилу Сергію Олександровичу та Довгодьку Роману Тарасовичу – добровольцям Добровольчого формування Зазимської територіальної громади, які під час патрулювання в ніч на 7 грудня виявили загорання приватного будинку в селі Літки та зробили все від себе можливе, щоб зменшити ризики для людей та їхнього майна до приїзду пожежників. (На жаль, подружжя 1947 року народження загинуло через задимленість будинку, що було спричинено неправильною експлуатацією твердопаливного опалювального обладнання).

З розглянутих на сесії питань можна виокремити наступні.

Рішенням сесії було надано згоду на співробітництво між Зазимською сільською територіальною громадою та Великодимерською селищною територіальною громадою. Це співробітництво у сфері забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу, у межах повноважень, а саме, спільному фінансуванні комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Великодимерської селищної ради.

На засіданні депутати проголосували за скасування рішення виконавчого комітету Зазимської сільської ради від 29.09.2022р. №280 «Про погодження ТОВ «ДАБЛ-Ю НЕТ ЮКРЕЙН» проведення робіт по будівництву магістральної оптичної мережі». Це було спричинено більш детальним вивченням діяльності компанії та, зокрема, її керівництва в розрізі нинішньої російсько-української війни, що підтверджується матеріалами державних спецслужб.

В «різному» сільський голова зазначив, що вже кілька тижнів в громаді працює телефон оперативного чергового, до якого звертається дуже багато людей. Більше 90% телефонних дзвінків стосуються проблем з електрикою. І це не дивно, адже, окрім планових віялових відключень все частіше бувають екстрені та аварійні, що пов’язано з надмірним споживанням електроенергії домогосподарствами та деякими підприємствами. До речі, є ймовірність, що найближчим часом ДТЕК може почати перевірки серед своїх клієнтів з метою виявлення порушень. Мова йде про фактичне споживання електроенергії та потужності, які передбачено для даного споживача відповідно до договору.

В доповнення до цієї теми депутати зазначили, що через проблеми з електрикою в громаду на зиму переїхало багато людей з Києва, які не тільки роблять додаткове навантаження на енергосистему, але також ігнорують правила збору сміття в громаді – виставляють своє сміття як хочуть, де хочуть і коли хочуть. Через це по дорогах громади знов почали з’являтися сміттєві полігони. Тому закликаємо жителів та гостей громади дотримуватися ПРАВИЛ ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ В ГРОМАДІ!

8 грудня від Броварського відділення ДСНС було отримано пожежний автомобіль. Техніку планували передати в користування Пухівській СПК, але на даний час в селі відсутнє місце для зберігання авто. Через російське вторгнення не вдалося цьогоріч реалізувати заплановане будівництво бази сільської пожежної команди в Пухівці. Тому поки що авто буде знаходитися в Літках, де є достатньо місця для його належного зберігання та обслуговування.

На жаль, до кінця року не вдається завершити роботи з будівництва бюветів в Рожнах та Літках. Однак є сподівання, що роботи з будівництва та облаштування всіх укриттів громади буде завершено до кінця місяця. Зараз це є задача №1. Також завершуються роботи з утеплення та покращення енергоефективності в дитячому садочку с.Пухівка.

Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Щиголь Наталія Миколаївна повідомила, що зимові канікули триватимуть з 24 грудня до 16 січня. Однак, як зауважив сільський голова, обласна колегія анонсувала 4-тижневий відпочинок для школярів. Тому очікуємо найближчим часом більш детальної інформації.

Віталій Вікторович повідомив, що завдяки покращенню сплати податків є сподівання, що місцевий бюджет 2022 року в дохідній частині буде виконано на 100%. На даний час виконання бюджету не перевищує 90%. Зараз ведеться активна робота з підприємцями щодо реєстрації їхньої господарської діяльності в Придесенні, що дозволить покращити наповнюваність місцевого бюджету в 2023 році.

Також в до кінця року повинен відкритися новий супермаркет в селі Погреби – Сільпо. Це буде найбільший магазин цієї мережі в Київській області. Серед 140 працівників супермаркету 135 є жителями Погребів, Зазим’я і Пухівки. Є сподівання, що це підприємство також зможе посприяти тому, що найближчим часом в селі з’явиться приватна клініка «Добробут», що матиме не тільки економічний, але й соціальний ефект на розвиток нашої громади.

Попередній запис
️Продовження дії документів у період воєнного стану!
Наступний запис
Ловчинський Дмитро – чемпіон України з боксу!
Вам також може сподобатися
Меню