Сесія – 10.02.2022

На 27 позачерговій сесії Зазимської сільської ради було розглянуто 71 питання, 60 з яких із земельного блоку питань. Також деякі питання було обговорено в «Різному». Окрему увагу було приділено наступному.

Медицина.

На сесії було прийнято Програму невідкладної медичної допомоги населенню Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області на 2022 рік. Це передбачає укладання договору з медичною організацією, яка буде забезпечувати надання деяких послуг населенню в неробочий для наших медичних амбулаторій час (зокрема, в будні дні з 17:00 до 08:00). Послуги наступні:

  1. надання невідкладної медичної допомоги шляхом виїзду на непрофільні виклики населення, медичне обслуговування культурно-масових, спортивних та інших заходів в населені пункти Зазимської ТГ;
  2. встановлення факту смерті в населених пунктах Зазимської ТГ.

Попередньо розглядається співпраця з Київським обласним центром екстреної медичної допомоги катастроф. До слова, станції цієї медичної організації є в сусідніх з нами громадах, а кілька років тому були перспективи розвитку такої станції і в Літках, однак на той час потенційна чисельність населення для обслуговування була досить малою.

Окрім того, говорили про нинішній стан справ з новоствореним КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради, яка опікується медичними амбулаторіями нашої громади. Коротко по темі:

  1. на березень планується звітування керівника КНП «ЦПМСД» про роботу підприємства за два місяці;
  2. переукладання медичних декларацій триває. Про сімейних лікарів, які працюють в нашій громаді, ми писали тут: https://zotg.gov.ua/potribno-uklasty-medychni-deklaracziyi-zanovo/;
  3. є можливість укласти медичну декларацію з педіатром Зазимської медамбулаторії Галетою Олесею Григорівною (068 2633511);
  4. якщо ваша раніше укладена декларація прив’язана до вже недіючого мобільного телефону, то недіючий телефон можна скинути (видалити з автентифікації), скориставшись дуже простим алгоритмом – деталі: https://zotg.gov.ua/zminyty-telefon-v-meddeklaracziyi-prosto/;
  5. в медичних амбулаторіях Зазимської та Калинівської громад є можливість зробити щеплення від коронавірусу (в т.ч. бустерну дозу) – деталі: https://zotg.gov.ua/vakczynacziya-vid-koronavirusu-v-prydesenni/.
Територіальна оборона.

Напередодні проходили зустрічі в окремих селах громади, на яких були присутні жителі Придесення. Загалом питання стосувалися участі кожного в теробороні.

На даний час до тероборони можна долучитися одним з трьох способів (контракт і працевлаштування в штабі 136 окремого батальйону територіальної оборони Броварського району 114 окремої бригади територіальної оборони Київської області; контракт резервіста; добровольче формування), що регламентуються чинними нормативно-правовими актами.

В найближчі кілька тижнів планується провести зустріч за участю жителів Придесення та обрати кандидата на пост командира добровольчого формування територіальної оборони в нашій громаді, керуючись п.9 Положення КМУ #1449 від 29.12.2021 р.

Пожежна безпека.

Зважаючи на те, скільки користі жителям Придесення приносить робота наших сільських пожежних команд, інколи ми чуємо негативні відгуки про технічний стан автомобілів наших СПК. На даний час розглядається можливість придбання пожежного автомобіля КРАЗ з автоцистерною близько 6 куб.м., що буде передано на обслуговування в Зазимську сільську пожежну команду.

Зараз в Придесенні працює 5 сільських пожежних команд, в яких на озброєнні знаходиться 7 спецавтомобілів.

Попередній запис
Вакцинація від коронавірусу в Придесенні
Наступний запис
Заява СБУ щодо проявів гібридної війни в інформаційному просторі
Вам також може сподобатися
Меню