Сесія – 10.03.2023

10 березня в нашій громаді було насиченим. Ранок почався із засідання 50 позачергової сесії Зазимської сільської ради 8 скликання, яке відбулося в адмінприміщенні Літківського старостинського округу. Порядок денний складався з 48 питань (в т.ч. блок земельних).

На початку засідання сільський голова привітав присутніх жінок з 8 березня.

Рішенням сесії прийнято на баланс Зазимської сільської ради мікроавтобус Opel Vivaro, який безоплатно передано компанією «Аквародос». Автомобіль буде використовуватися для задоволення господарських потреб в громаді.

Також на баланс Зазимської сільської ради було безоплатно прийнято автобус I-VAN. Розглядаючи це питання, також обговорили необхідність транспортного сполучення між селами громади.

На сесії було виділено кошти на нагородження переможців огляду-конкурсу читців «Шевченкова весна», який відбувся цього ж дня в Літківському будинку культури.

В «різному» підіймалися питання медицини та освіти. Також сільський голова зазначив, що напередодні відбулися вибори нового командира Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1.

В найближчі тижні повинні відкрити нову поліцейську станцію в с.Рожни.

Крупенко Віталій повідомив про деякі останні події з діяльності Волонтерів Придесення.

Також в черговий раз наголосили на тому, що сортоване сміття з 28 лютого збирає КП «Добробут», яке, як переможець відкритого конкурсу, за кілька місяців також буде збирати несортоване побутове сміття на території громади.

Попередній запис
«V.I.P. Тернопіль» в Придесенні
Наступний запис
Виконком – 14.03.2023
Вам також може сподобатися
Меню