Сесія – 10.08.2023

10 серпня 2023 року відбулася 60 позачергова сесія Зазимської сільської ради, на якій було розглянуто 27 питань порядку денного.

Перед відкриттям засідання було відзначено запрошених гостей – добровольців Добровольчого формування Зазимської ТГ №1, які напередодні перебували на території м.Херсон (острів Корабел). Чоловіки підтримали ініціативу Уряду щодо участі громадян України в ліквідації наслідків підриву греблі Каховської ГЕС, який здійснили російські окупанти. Протягом десяти днів в складних умовах під обстрілами ворога вони ліквідовували шкоду, яку завдало підтоплення. Перевезення добровольців було забезпечено Зазимською сільською радою. Також на сесії депутати підтримали проєкт рішення про надання грошової виплати чоловікам за їх праця.

Окрім питань порядку денного було обговорено поточну ситуацію в громаді. Зокрема, сільський голова відзначив покращення зовнішнього вигляду центру села Пухівка, де зараз також відбувається ремонт комерційної будівлі. Планується переглянути організацію дорожнього руху, щоб зробити поворот біля колишньої будівлі сільської ради більш безпечним. Відкритим залишається визначення місця розташування «вишки» Lifecell в селі Літки. Великий суспільний резонанс викликало рішення КП «Добробут» про вимушене зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. З метою обговорення цього питання 11 серпня 2023 року в с.Зазим’я відбудеться зустріч з громадськістю.

На завершення Віталій Крупенко повідомив, що 12 серпня 2023 року в с.Рожни відбудеться захід до Дня молоді, а відзначення Дня незалежності та Дня громади відбудуться з 19 по 24 серпня в кожному селі окремо. Деталі повідомимо згодом.

Попередній запис
Про можливість економії електроенергії
Наступний запис
Тарифи на водопостачання та водовідведення
Вам також може сподобатися
Меню