Сесія – 11.04.2023

11 квітня 2023 року відбулося засідання 52 позачергової сесії Зазимської сільської ради, на якій розглянули 27 питань.

В першому питанні начальник управління фінансів Чиж Мар’яна Анатоліївна ознайомила присутніх з показниками виконання місцевого бюджету за І квартал 2023 року. Відповідно до її доповіді, обсяг доходів бюджету склав 42 377 367,67 грн, а видатків – 38 652 628,14 грн.

Найбільша питома вага в дохідній частині загального фонду бюджету належить ПДФО – 11 834 447,01 грн. Загалом до загального фонду в І кварталі надійшло 29 966 907,64 грн, що складає 128,92% від запланованого.

За деякими джерелами надходження в 2023 році порівняно з 2022 і 2021 роками зросли, однак здебільшого причиною цього є сплата боргів платниками податків за минулі періоди. Тому про тенденцію зростання фактичних показників обсягу бюджету у 2023 році говорити поки що рано.

Порівняно з аналогічним періодом минулих років помітним є зміна в структурі найбільших платників ПДФО. На даний час лідерами у сплаті податку (понад 5% за питомою вагою в обсязі сплати ПДФО) є:

  • ТОВ «ГЛОБАЛ ТЕХ СЕРВІС» -829,1 тис. грн. (5,35%)
  • ТОВ «Кондитерська фабрика «Квітень» – 809,4 тис. грн. (5,22%)
  • ТОВ «ФОРА» – 801,1тис. грн. (5,17%).

Аналіз надходжень ПДФО по округах за І квартал представлено на слайді.

Презентація повного звіту буде опублікована на сайті. Також з доповіддю можна ознайомитися на відео.

Очевидним є те, що для розвитку громади, для наповнення місцевого бюджету велике значення має податок на доходи з фізичних осіб. Відповідно до цього, реєстрація місця проживання і господарської діяльності в громаді, а також зміна місця сплати податку на Зазимську сільську територіальну громади важливі! Зробіть внесок у розвиток Придесення – сплачуйте податки в громаду.

Рішенням сесії було виділено кошти на благоустрій громади: вирівнювання кількох ґрунтових доріг, реконструкція вуличного освітлення, благоустрій берегової лінії меліоративного каналу тощо.

В «різному» сільський голова Віталій Крупенко акцентував увагу на необхідності розробки генплану Літок, який сприятиме розвитку села. Також зараз здійснюється робота над проєктом генплану Рожнів, на який ще чекають громадські слухання.

Окрім того, Віталій Вікторович нагадав про правила на Великдень (див.фото нижче).

Сільський голова підкреслив важливість та сумлінність роботи Добровольчого формування Зазимської територіальної громади. До речі, кілька днів тому наші добровольці спільно з групою швидкого реагування «КОМКОН» затримали озброєного грабіжника під час проникнення в один із супермаркетів громади.

Було наголошено на тому, що до поминальних днів потрібно навести порядки на кладовищах. Але варто пам’ятати, що в громаді заборонено використовувати пластикові квіти, вінки та кошики! #ПридесенняБезПластику

В цьому місяці заплановано традиційні заходи до Дня пам’яті аварії на ЧАЕС.

Попередній запис
Візит фінського друга
Наступний запис
Перемога за нами!
Вам також може сподобатися
Меню