Сесія – 12.04.2024

12 квітня 2024 року відбулося засідання 77 позачергової сесії Зазимської сільської ради.

По першому питанню було розглянуто звіт голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, природокористування, екології та благоустрою за 2023 рік. Юрій Юхименко доповів про завдання, які виконує комісія. Зокрема, до напрямів роботи відноситься питання контролю будівництва та утримання бюветів, укритів, поводження з твердими побутовими відходами, а також користування надрами. У звітному 2023 року проведено 5 виїзних комісій та складено 5 протоколів засідання.

Низка питань стосувалися підтримки Сил оборони України, Добровольчого формування Зазимської ТГ №1, військовослужбовців, сімей загиблих воїнів та благоустрою місць поховання наших захисників.

Рішенням сесії було найменовано вулицю у селі Погреби. Віднині нова вулиця у районі ЖК «Riverside» матиме назву Лівобережна.

Також депутати ухвалили рішення про погодження розроблення проектно-кошторисної документації «Будівництво артезіанської свердловини з реконструкцією діючої свердловини (водозабору підземних вод) для господарсько-питного водопостачання населення с. Зазим’я, за адресою: вул. Лісова, 43-В.

Окрім того, на сесії розглядалися питання підтримки спортсменів з громади, які досягнули високих результатів на змаганнях.

Під час засідання також говорили про наступне:

  • є потреба у розширенні або облаштуванні нового місця поховання у селах Літки та Рожни; це питання потребує детального вивчення та обговорення;
  • через випадки незаконного поховання на кладовищах громади існує потреба у встановленні на них камер відеоспостереження;
  • із залучення підприємців найближчим часом буде розпочато ремонт аварійних ділянок дороги О100604 Пухівка – Калинівка;
  • є перспективи та сподівання на ремонт аварійних ділянок дороги між Рожнами та Димерським поворотом;
  • планується найближчим часом розпочати роботи з будівництва бювету у селі Літки.

Попередній запис
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут запрошує на навчання
Наступний запис
Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»
Вам також може сподобатися
Меню