Сесія-12.05.2022. Подяка та планування роботи

12 травня 2022 року відбулася 33 позачергова сесія Зазимської сільської ради. На засіданні було розглянуто 10 питань порядку денного.

На сесію було запрошено підприємців та жителів громади, які зробили великий внесок в організацію матеріально-технічної підтримки добровільної оборони Зазимської сільської територіальної громади та створення безпечних умов життя в громаді під час героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Гостей було відзначено подяками.

Також на засіданні було обговорено низку різних питань.

 • На даний час в громаді працюють над покращенням якості води в бюветах. Окрім цього, здійснюється робота над завершенням проектування нових бюветів в тих селах Придесення, де ще їх немає.
 • Сільський голова наголосив на питанні, яке через кілька місяців може стати проблемою не тільки в громаді, але й в усій Україні. Це енергетична безпека. Вже зараз відчувається нестача пального для автомобілів. А з наближенням опалювального сезону ми можемо відчути проблеми з газопостачанням, так як основним постачальником газу (хоч і через транзит) є росія, яка зараз веде війну в Україні. Тому одним з головних питань в громаді є перехід на альтернативні джерела енергії – встановлення твердопаливних котлів в комунальних закладах та/або будівництво сонячних міні-електростанцій. Зараз здійснюються прорахунки з метою вибору найбільш оптимальних варіантів переобладнання систем опалення.
 • Окремо приділили увагу вивозу сміття в громаді.
  Принагідно нагадуємо про систему сміттєзбору, яка зараз працює в громаді.
  Сортоване сміття (вторсировина). Збирається щотижня в кожному селі з-під домоволодінь компанією Hasket Recycling (деталі за телефоном 067-466-93-59, Семко Ігор).
  Графік збору сортованого сміття:
  -Погреби – кожен понеділок;
  -Зазим’я, Пухівка – кожен вівторок;
  -Рожни – кожна середа;
  -Літки, Літочки, Соболівка – кожен четвер.
  Несортоване сміття. Збір відбувається щовівторка і щоп’ятниці по всіх селах громади. Побутове сміття виставляти до 08:00 ранку вказаного дня. Сміття виставляти в БРЕНДОВАНОМУ пакеті компанії ТОВ «Селтік ТБО» по центральній дорозі (траса Т 10-08). Пакети можна придбати в магазинах громади або запитати в старости свого села.
  Пункт прийому сміття. Щоб не чекати вище вказаного дня збору будь-якого сміття, можна здати сміття в пункт прийому, що знаходиться в с.Погреби (біля кладовища). Графік: вівторок, середа, четвер, субота – з 08:00 до 16:00. В пункті збору є в наявності брендовані пакети.

Попередній запис
Потрібно сплатити земельний податок
Наступний запис
Колегія Броварської районної військової адміністрації
Вам також може сподобатися
Меню