Сесія – 13.06.2023

13 червня 2023 року відбулося засідання 56 позачергової сесії Зазимської сільської ради. Було розглянуто 30 питань порядку денного, в тому числі блок земельних питань.

На початку зустрічі подяками сільського голови було відзначено добровольців Добровольчого формування Зазимської ТГ №1 Юрія Бублія та Віталія Демченка за старанність, сміливість, розумну ініціативу, активну громадянську позицію, сумлінне виконання службових обов’язків та значний особистий внесок у підтримання безпеки і правопорядку в громаді. Напередодні також подяки від командира 112 бригади Територіальної оборони України отримали Олександр Кравченко, Володимир Баришполець та Артем Олійник. Напередодні згадувані добровольці затримали зловмисника та порушника громадського порядку, який кілька тижнів тому вчинив напад на людину та наніс їй тілесних ушкоджень.

Також за сумлінну працю було відзначено керівника Зазимського ліцею «Академія успіху» Пустовалова Івана Вікторовича, який вирішив залишити посаду керівника закладу.

Рішенням сесії ухвалили відзначити грошовими преміями за ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») учнів-учасників та керівників гуртка Зазимського ліцею «Академія успіху». Команду «Соколята» представляли: Валентин Тимощук, Ігор Телечук, Нікіта Кузнєцов, Євгенія Іванова, Дар’я Ладухіна, Владислав Кулик, Максим Желавський, Валерій Колісник. Готували команду Книш Станіслав Степанович та Гринько Євген Володимирович. Принагідно сільський голова відзначив, що форму для команди надав Валерій Коник (підприємство ТОВ «Торнадо»).

В «різному» сільський голова нагадав, що на сайті розміщено проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Зазимської сільської територіальної громади». До 12 липня фізичні та юридичні особи, які сплачують податки і збори на території громади, можуть надати свої пропозиції.

Також підійшло до завершення будівництво бювету та скверу біля нього у селі Рожни. На даний час проби води передано на аналіз. Очікується, що найближчим часом результати аналізу будуть отримані і в громаді повноцінно запрацює ще одне місце, де кожен зможе набрати чистої питної води.

Попередній запис
Дитячий футбол розвивається!
Наступний запис
Укриття у Броварському районі
Вам також може сподобатися
Меню