Сесія – 14.05.2024

14 травня 2024 року відбулося засідання 79 позачергової сесії Зазимської сільської ради.

На початку зустрічі сільський голова привітав двох жительок громади, які напередодні отримали почесне звання «Мати-Героїня». Відповідний Указ Президента України був підписаний Володимиром Зеленським 29 січня 2024 року (№ 33/2024).

Це:

  • Козловець Наталія Миколаївна, жителька с. Погреби, мати шести дітей;
  • Кабан Людмила Володимирівна, жителька с. Літочки, мати п’яти дітей.

Також Віталій Крупенко подякував начальнику Служби у справах дітей та сім’ї Шалєвій Ірині Юріївні за виконаний великий обсяг роботи щодо повного та якісного проведення процедури з оформлення та узгодження всіх необхідних документів з присвоєння почесного звання «Мати-Героїня» жителькам Придесення.

Варто зазначити, що за збігом обставин за кілька годин до початку сесії на адресу Зазимської сільської ради надійшов лист-подяка військовому Кабану Миколі Андрійовичу – одному із синів Людмили Володимирівни. Під час сесії Віталій Вікторович зачитав текст повідомлення:

«Від імені керівництва та всього особового складу Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота висловлюю Вам слова щирої вдячності за патріотизм, високий моральний дух, людську гідність та мужність, які проявив військовослужбовець Кабан Микола Андрійович, який проходив військову строкову службу в Головному центрі.
Повідомляю Вас, що Микола Андрійович, у такий важкий та непростий для країни період під час проходження служби зарекомендував себе, як відповідальна, дисциплінована та порядна людина, опанував свою облікову спеціальність, став взірцем у виконанні військового обов’язку, має добрі організаторські здібності, користується авторитетом у військовому колективі, є надійним помічником своїх командирів та високо цінує своє високе звання – «Прикордонника України – Захисника Вітчизни».
Своєю нелегкою службою Микола Андрійович гідно примножує ратну славу захисників рідної землі, підтримує високий авторитет Державної прикордонної служби України.
Кабан Микола Андрійович є одним із тих військовослужбовців, чий високий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення створює атмосферу довіри та взаємоповаги у військовому колективі.
Усі ми зараз переживаємо складні часи у боротьбі за мир і спокій на нашій землі, захищаючи територіальну цілісність її кордонів, проявляючи мужність, непомірну любов до свого народу, відданість данині багатовіковій історії боротьби українців за свою незалежність, свободу і самобутність.
Без перебільшення можна стверджувати, що свобода та незалежність країни залежить від дій кожного з нас!
Переконаний, що нашій країні потрібні саме такі військовослужбовці, як Микола, котрі є гордістю та прикладом для наслідування.
Ви та Ваша громада може пишатися Вашим мешканцем – Кабаном Миколою Андрійовичем!
Віримо, що Кабан Микола Андрійович надалі зберігатиме вірність Військовій присязі та докладатиме всіх зусиль для захисту нашої держави!
Бажаємо Вам та усім мешканцям Вашої громади міцного здоров’я, щастя, достатку, життєвих гараздів та оптимізму, сімейного затишку, благополуччя та найскорішої Перемоги! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.
Мирного неба над головою!
Нехай Господь береже Україну та кожного з нас!
Слава Україні!
З повагою в. о. начальника Головного центру полковник Віктор Явтушенко.»

По першому питанню порядку денного начальник управління фінансів Чиж Мар’яна Анатоліївна презентувала звіт про виконання бюджету Зазимської сільської ради за 1 квартал 2024 року. Було повідомлено, що обсяг доходу склав 55 537 878,50 грн, а видаткова частина при цьому становить 55 568 393,03 грн.

Рішенням сесії було ухвалено виплатити грошову винагороду успішним учням громади: відмінникам-випускникам 11 та 9 класів, а також переможцям і призерам олімпіад МАН та їхнім вчителям.

Як анонсували раніше, Зазимська сільська рада розпочинає роботу з розробки Стратегічного плану розвитку громади. Відповідно до цього, потрібно сформувати робочу групу. На сесії було ухвалено рішення про створення цього консультаційно-дорадчого органу у складі представників апарату Заимської сільської ради та ГО «Громадська ініціатива Луганщини», старост сіл Придесення та жителів громади, які висловили своє бажання взяти участь у роботі, заповнивши напередодні заявку.

Протягом наступного тижня планується проведення першого засідання робочої групи. Всі учасники будуть повідомлені заздалегідь. Інформаційний матеріал про проведення першого засідання буде опубліковано на сайті громади.

Окрім того, сільський голова та депутати обговорили низку інших питань. Зокрема, Віталій Вікторович повідомив, що найближчим часом планується ремонт дороги між Літками та Соболівкою. Попередньо планується, що роботи буде здійснювати Служба автомобільних доріг у Київській області. При цьому аварійний ремонт дороги між Пухівкою та Калинівкою знаходиться на завершальній стадії.

Попередній запис
Фінал територіального етапу “Сокіл “Джура”
Наступний запис
Благодійні акції “Українського миротворця”
Вам також може сподобатися
Меню