Сесія – 17.02.2023

17 лютого 2023 року відбулася 49 позачергова сесія Зазимської сільської ради 8 скликання, на якій розглянули 39 питань.

На засідання було запрошено воїнів-інтернаціоналістів. З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав сільський голова Віталій Крупенко вручив чоловікам відзнаки Зазимської сільської ради та подякував за бойовий досвід, який воїни-інтернаціоналісти зараз використовують в боротьбі проти російських окупантів.

Також сесію відвідав підприємець Малай О.П. Обговорювали питання діяльності туристичної бази в с.Літки та її податкову дисципліну.

Перше питання порядку денного стосувалося затвердження звіту про хід і результати виконання Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Трудовий архів Броварського району» Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області на 2022-2024 роки».
Комунальне підприємство «Трудовий архів Броварського району» працює з січня 2006 року. Основною метою роботи архіву є прийом на зберігання документів з кадрових питань (особового складу) від ліквідованих підприємств, установ і організацій різних форм власності та видача архівних довідок, копій та витягів із документів, що знаходяться на зберіганні, громадянам і юридичним особам.
Вирішення пріоритетних завдань розвитку архівної справи, задоволення соціальних потреб громадян щодо забезпечення збереженості для подальшого використання тих архівних документів, що не належать до складу Національного архівного фонду.
Всього на обліку в трудовому архіві знаходяться 11 270 одиниць зберігання у 169 фондах ліквідованих підприємств різних форм власності та 5 тон тимчасової виробничої документації. За 2022 рік від громадян надійшло та виконано 538 запитів соціально-правового та тематичного характеру.

Під час рогзляду питання «Про затвердження звіту про хід і результати виконання цільової програми «Забезпечення пільгових категорій населення Зазимської сільської ради лікарськими засобами та медичними виробами» За 2022 рік» було повідомлено про наступне.
Рішенням сесії Зазимської сільської ради VІІІ скликання від 24.12.2021 № № 2601-25–VIIІ було затверджено цільову програму «Забезпечення пільгових категорій населення Зазимської сільської ради лікарськими засобами та медичними виробами на 2022 рік».
Головною метою Програми є забезпечення безоплатно і на пільгових умовах лікарськими засобами, у разі амбулаторного лікування, окремі категорії громадян згідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постанови Кабінету Міністрів України від 17.08. 1998 №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».
Фінансування Програми здійснювалося за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.
У 2022 році з бюджету Зазимської сільської територіальної громади було відшкодовано вартість пільгових ліків на суму 215 094,07 грн.
На початку 2022 року було підписано тристоронній договір між Зазимською сільською радою Броварського району Київської області, Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області, та Комунальним некомерційним підприємством «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» територіальних громад Броварського району Київської області про забезпечення пільгових категорій населення Зазимської сільської громади лікарськими засобами та медичними виробами.
Протягом 2022 року лікарями загальної практики сімейної медицини Зазимської сільської громади було виписано 145 рецептів а саме:

 • Онкохворим – 20;
 • Інвалідам 1-ї гр. загального захворювання 50% – 1;
 • Інваліди ВВВ – 4;
 • Учасники бойових дій – 2;
 • Хворим на орфанні захворювання – 50;
 • Дітям з інвалідністю – 23;
 • Хворим на Паркінсонізм – 1;
 • Учасникам АТО – 3;
 • На отримання дитячих діабет тестів – 3;
 • На отримання підгузків для дітей – 20;
 • Громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та які є ліквідаторами 1-ї категорії – 18.

Розглядаючи питання, яке стосувалося медичної галузі, Віталій Вікторович зазначив, що завдяки ініціативі об’єднання «Волонтери Придесення» медичні заклади громади отримали значну допомогу. Зокрема, від БФ «Світло Сонця» та друзів з Фінляндії Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» було передано медичні інструменти, глюкометри та оглядові лампи, а від БФ LET’S HELP – антисептичні засоби.

Під час розгляду питання «Про необхідність ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, що склалася на річці Десна та виконання аварійно-відновлювальних протипаводкових робіт з відновлення втраченої прибережної захисної смуги в межах Зазимської сільської територіальної громади» сільський голова приділив увагу нинішньому стану сільських пожежних команд та робіт з попередження підтоплень. Начальник з питань надзвичайних ситуацій Ткачук А.Л. зазначив, що напередодні вторгнення проводилися підготовчі роботи щодо закупівлі човна для наших СПК. Харківське підприємство, де була можливість придбати човен, який відповідав би всім необхідним параметрам, зруйновано російськими військами. Також варто зазначити, що на даний час рівень води в річці Десна знизився та немає ризику підтоплення прибережних зон.

Окремо обговорювалося питання оновлення технологічного обладнання в закладах освіти громади.

Попередній запис
Зустріч з Андрієм Кокотюхою
Наступний запис
Ваучер на навчання за сприяння державної служби зайнятості
Вам також може сподобатися
Меню