Сесія – 21.12.2023

21 грудня 2023 року відбулася 69 позачергова сесія Зазимської сільської ради.

Порядок денний складався з найбільшої за останній час кількості питань, що було зумовлено останнім цьогорічним засіданням та необхідністю прийняття нових та внесенням змін до діючих програм.

На початку сесії сільський голова відзначив тих, хто працює на благо громади. Це: пекарня «ТАК!», ТОВ «Глобал Тех Сервіс», магазин Selo (в особі керівника Нікітіної Анни Леонідівна), Захарченко Василь Михайлович, Лизун Анатолій Павлович, Мельник Олександр Вікторович, Селик Юрій Миколайович, Воробей Андрій Олексійович.

Також командири військових підрозділів передали нагороди для Бойко Віри Миколаївни та Гузенка Володимира Вікторовича.

Окрім того, від Департаменту освіти та науки Київської обласної військової адміністрації було передано ноутбуки Погребському ліцею та Літківському ліцею ім. М.П. Стельмаха.

По першому питанню сільський голова Крупенко Віталій Вікторович доповів звіт про виконану роботу за 11 місяців 2023 року, який було доповнено доповіддю начальника управління фінансів Чиж Мар’яни Анатоліївни про виконання місцевого бюджету за звітний період.

В своїй промові Віталій Вікторович акцентував увагу на необхідності підтримки військових та значному внеску волонтерів громади в придбання та збір автомобілів, дронів, тепловізорів та інших важливих речей для наших захисників. Сільський голова подякував підприємцямза активну участь в житті громади.

З повними текстами звіту можна ознайомитися у вкладених файлах.

Також вашій увазі пропонується відеозвіт від представниці об’єднання Волонтери Придесення Олени Дєєвої.

По другому питанню Мар’яна Анатоліївна презентувала бюджет на 2024 рік. Так, обсяг надходжень прогнозується трохи більше 200 млн грн: загальний фонд – 198 496,8 тис.грн, спеціальний фонд – 5 660,0 тис.грн. Деталі у вкладеному файлі.

Варто зауважити, що на 2024 рік заплановано посилити підтримку військових. З цією метою затверджено «Програму соціальної підтримки учасників бойових дій, ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на 2024-2026 роки». Також у складі новоствореного комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» передбачається посада помічника ветерана.

Повідомляємо, що в с.Зазим’ї з’явилася вулиця Журавлина, а також наголошуємо, що рішенням сесії було перейменовано вулиці в громаді.

В с.Рожни:

Стара назва Нова назва
вулиця Партизанська вулиця Визволителів
вулиця Возз’єднання вулиця Привітна
вулиця Семашка вулиця Гостинна
вулиця Мічуріна вулиця Волошкова
провулок Партизанський провулок Визволителів

В с.Літки:

Стара назва Нова назва
вулиця 8 березня вулиця Березнева
вулиця О. Кошового вулиця Сагайдачного
вулиця Чехова вулиця І. Котляревського

 

Попередній запис
Опитування від Міністерства молоді та спорту України
Наступний запис
Діти допомагають українським військовим
Вам також може сподобатися
Меню