Сесія – 22.02.2024

22 лютого 2024 року відбулося засідання 74 позачергової сесії Зазимської сільської ради.

На початку зустрічі сільський голова Віталій Крупенко нагородив запрошених гостей:

 • учнів Погребського ліцею Аліну Костенку та Івана Висоцького сертифікатами від Департаменту освіти і науки Київської обласної військової адміністрації за участь у проєкті «Звитяжна Київщина: хроніки героїзму»;
 • місцевого підприємця Ігоря Івановича Ноянчука подякою Зазимської сільської ради;
 • місцевого підприємця Олександра Григоровича Сидоренка відзнакою сільського голови Зазимської сільської ради.

Перші два питання порядку денного стосувалися звітування за виконану роботу у 2023 році, які було презентовано Данилом Сергійовичем Силюковим.

Як голова постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, планування території, архітектури та містобудування Данило Сергійович доповів про наступне:

 • від фізичних осіб прийнято та опрацьовано 188 клопотань;
 • проведено 32 засідання комісії;
 • підготовлено 41 відповідь на звернення громадян без сесійного розгляду за результатами засідання комісій;
 • підготовлено 302 проєкти рішень на сесію;
 • затверджено землевпорядну документацію у кількості 107;
 • здійснено 28 виїздів відповідно до заяв громадян;
 • здіснювалася робота щодо внесення змін до Генерального плану с. Зазим’я;
 • здійснювалася робота щодо затвердження змін до Генерального плану с. Рожни тощо.

Як відповідальний за обслуговування мережі зовнішнього вуличного освітлення на території населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади Данило Сергійович доповів про наступне:

 • протягом року в кожному населеному пункті здійсно 3-4 реконструкції;
 • замінено близько 700 ліхтарів;
 • здійснювалися роботи щодо ліквідації наслідків аварій на лінії електропередач, в цьому допомагали ТОВ «Спецфонд «Перспектива», ТОВ «Альянсенерго», Юрій Юхименко;
 • замінено контролер світлофора у с. Зазим’я;
 • є необхідність у встановлені приладів автономного увімкнення вуличного освітлення, що забезпечить економне використання електроенергії та дозволить вмикати ліхтарі також у ранковий час тощо.

По третьому питанню було внесено зміни до Програми «Турбота». Зокрема, було додано до переліку заходів можливість виплати одноразової матеріальної допомоги членам сімей цивільних громадян, загиблих внаслідок ракетних чи артилерійських обстрілів, та також членам сімей добровольців Добровольчого формування Зазимської ТГ №1 у зв’язку із смертю.

Зміни до Програми «Підтримка розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області на 2024 рік», а саме до плану фінансового забезпечення. До нього було додано наступні пункти: обслуговування пожежної та охоронної сигналізації, придбання медичного автомобіля у село Літки, встановлення дверних блоків у ФАП села Літочки.

Кілька питань стосувалися діяльності комунального підприємства «Добробут», а також підтримки Сил оборони та організації територіальної громади.

Було ухвалено рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям громади та окремо військовослужбовцям і їх сім’ям.

На 74 сесії було найменовано вулиці у селі Літочки: вулиця Набережна 1, вулиця Набережна 2, вулиця Набережна 3, вулиця Набережна 4. Також у селі Літки найменовано урочище Озерне та вулицю, яка розташована у цьому урочищі, – Єгерська.

Варто зазначити, що під час сесії хвилиною мовчання було вшановано пам’ять Олександра Сагайдака, який проживав у селі Зазим’я, а напередоні загинув на фронті.

У різному обговорювали деякі проблемні питання. Одним з них є проблема стихійного сміттєзвалище у селі Рожни. На даний час поліцейськими офіцерами громади встановлено деяких осіб, які мають відношення до його створення та збільшення. Також для офіційного документарного фіксування факту забруднення території заплановано залучити геодезиста, після чого звернення буде направлено в екологічну службу.

Віталій Вікторович Крупенко зазначив, що відповідні працівники Зазимської сільської ради отримали доступ до реєстрів містобудування, що віднині полегшить отримання відповідних послуг жителями громади. Детально про це повідомимо окремо.

У березні заплановано проведення Шевченківських днів із залученням учнів закладів освіти.

 

Попередній запис
СК “Патріот” везе нагороди з чемпіонату області з боксу
Наступний запис
“Пліч-о-пліч”. Змагання з футзалу
Вам також може сподобатися
Меню