Сесія – 22.03.2024

22 березня 2024 року відбулося засідання 76 позачергової сесії Зазимської сільської ради.

На початку засідання перед присутніми виступив директор Броварської філії Київського обласного центру зайнятості Максим Кононович Вітер. Він розповів про можливість отримати гранти на власну справу. Також є окремі гранти для ветеранів та їх сімей. Щоб отримати фінансову допомогу, необхідно мати бізнес-план, який буде презентовано відповідній комісії. На сьогодні для започаткування власної справи у Броварському районі вже було видано 100 грантових допомог. Також Максим Кононович повідомив, що Центр зайнятості може допомогти з отримання необхідних знань для відкриття власного бізнесу.

Детальніше про всі пропозиції щодо власної справи та пошуку роботи можна дізнатися у регіональних центрах зайнятості Київської області.

Також сільський голова Віталій Крупенко вручив керівнику КП «Добробут» Ігорю Богдановичу Прокулевичу подяку від Київської обласної ради за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників житлового-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

По першому питанню Євген Володимирович Гринько презентував звіт голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, туризму та соціального захисту населення за 2023 рік. Зокрема, було повідомлено про наступне:

  • за звітний рік відбулося 23 засідання постійної комісії;
  • опрацьовано 375 питань;
  • прийнято 242 заяви на матеріальну допомогу;
  • ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги 237 жителям, які мають місце реєстрації у Придесенні;
  • сума виділеної матеріальної допомоги складає понад 3,2 млн грн.

На сесії були ухвалені рішення щодо підтримки підрозділів Сил Оборони України.

Віталій Вікторович повідомив, що на вимогу держави перед нами, як і перед іншими громад, стоїть питання оптимізації закладів освіти. На кінець місяця запланована зустріч щодо обговорення цього питання.

Також сільський голова анонсував придбання трактора для комунального підприємства. Окрім того, є потреба у подрібнювачі гілок.

На даний час відбувається тендерна процедура щодо будівництва бювету у селі Літки. Також за кілька тижнів очікується прибуття нового автомобіля сімейної медицини у Літківську медамбулаторію.

Реанімобіль, отриманий напередодні від благодійного фонду Сергія Костири «UA24», планується передати військовому з громади.

 

Попередній запис
Виконком – 22.03.2024
Наступний запис
ФК “Десна” – чотириразовий переможець Зимового чемпіонату
Вам також може сподобатися
Меню