Сесія – 22.09.2023

22 вересня 2023 року в приміщенні Пухівського сільського клубу відбулася 63 позачергова сесія Зазимської сільської ради.

На початку засідання сільський голова Віталій Крупенко грамотами Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області Зазимської сільської ради  з нагоди Дня рятувальника відзначив працівників сектору пожежної охорони громади Придесення. Також Віталій Вікторович привітав з Днем фізичної культури та спорту координатора Активних парків Зазимської СТГ Діану Кривобок.

Одним з питань порядку денного було затверджено Правила благоустрою в Зазимській сільській територіальній громаді (див. меню “Документи” – “Регуляторна діяльність”). Рекомендуємо всім жителям Придесення ознайомитися з цим документом. Вашій увазі пропонуємо деякі пункти з Правил:

  • 4.2.5. Збирання твердих побутових відходів від приватних домогосподарств здійснюються юридичною особою, яка уповноважена на це органом місцевого самоврядування. Спеціальні брендовані сміттєві пакети виставляються власниками приватних домогосподарств у місця, зручні для їх збирання, поряд з їхніми домогосподарствами виключно в день вивезення відходів у конкретному населеному пункті громади (згідно затвердженого графіку) у період з 05-00 до 08-00 ранку цього дня. Виставляння пакетів з ТПВ у інші дні та у день збирання відходів у конкретному населеному пункті після 08-00 забороняється та карається адміністративним стягненням за ст. 152 КуПАП.
  • 5.10. Спеціалісти з благоустрою Зазимської сільської ради та особи, уповноважені виконавчим комітетом Зазимської сільської ради – видають приписи власникам (балансоутримувачам) щодо приведення їх об’єктів та елементів благоустрою у відповідний стан. У разі невиконання зазначених у приписі вимог у встановлений термін, спеціалісти з благоустрою Зазимської сільської ради та особи, уповноважені виконавчим комітетом Зазимської сільської ради – складають протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КуПАП.
  • 8.1.1. Для проведення масових заходів, організатором яких є сільська рада чи її виконавчі органи, апарат виконавчого комітету готує проект розпорядження сільського голови не пізніше ніж за три дні до початку проведення запланованого заходу.
  • 9.2. Забороняється встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності без оформлення паспорту прив’язки.
  • 9.3.10. Рекламні засоби розміщуються у відповідності до дозволу, який видається на підставі рішення виконавчого комітету Зазимської сільської ради.

Також на сесії було затверджено Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Літочки Зазимської сільської ради Броварського району Київської області (див. меню “Документи” – “Регуляторна діяльність“).

 

Попередній запис
Старт інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!»
Наступний запис
Громадські слухання (ДПТ с.Літки, 2,0001 га) – 22.09.2023
Вам також може сподобатися
Меню